Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna v Beranu

Slunce ve Střelci + Luna v Beranu


Charakteristika

Jste pionýr - nebojácný, filozofický, dynamický, dychtivý, schopný ovládat druhé, a navzdory velké osobní cílevědomosti a marnivosti schopný pracovat pro obecné blaho - pokud ovšem můžete být v popředí. Máte zájem o pronásledované a vyděděnce a chápete stanovisko druhého člověka, i když kvůli tomu neobětujete své vlastní. Dokážete tato dvě stanoviska spojit, aby působila k oboustrannému prospěchu, a proto jste skvělý organizátor velkých nebo malých podniků, přičemž taháte za drátky a ovládáte osudy lidí kolem sebe.

V lásce jste vášniví a upřímní, v každodenním milostném životě prakticky uplatňujete své ideály, takže jste velmi uspokojivým milencem. Rádi jdete vlastní cestou, ale jste ochotni k jistým kompromisům, a lidem dlouho trvá, než přijdou na to, že vaše „kompromisy" jsou obvykle z devadesáti procent vaše a jen z deseti procent jejich názory. Nejste přímo diplomat, ale dokážete říkat věci bez obalu tak, že nikoho ve skutečnosti neurazíte, přestože někdo může zpočátku ucuknou, nakonec se ale začne usmívat. Jste nesmírně počestní a neučinili byste ústupek od pravdy nebo od toho, co považujete za správné. Jste praktický idealista a víte, jak žít ve skutečném světě, aniž byste se vzdali teorií o správném chování.

Nemáte zájem na klamání nebo balamucení druhých, dáváte přednost přímému jednání a ostatním se jen těžko podaří vás oklamat, protože máte bystré duševní schopnosti. Znáte vlastní cíle do posledního detailu a s velkou lehkostí splétáte v duchu komplikované vzory myšlení a jednání. V politice, vládě nebo právu jste neporazitelní a s určitými aspekty pro vás nejsou žádné výšiny moci příliš vysoké na to, abyste o ně neusilovali. Vaším hlavním zájmem je svět okolo vás, vaše práce a váš osobní rozvoj, vaše vitalita a hnací síla jsou tak velké, že pravděpodobně dojdete ke svému cíli. S Marsem v kvadratuře nebo opozici se Saturnem pozor na to, abyste nezašli příliš daleko. Ale jděte kupředu, patříte totiž k tomu typu lidí, jejichž bezúhonnost a síla může prospět celé veřejnosti.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »