Slunce v Beranu + Luna v Rybách


Charakteristika

Hloubáte a děláte si starosti, jste náladoví a temperamentní. Působíte dojmem značné síly, ale uvnitř jste poněkud plaší, máte trochu strach ze světa a dokonce i ze svých vlastních názorů. Pravděpodobně budete využíváni okolím v důsledku nedostatku vnitřního přesvědčení, i když vám to nesmírně vadí. Pohotově se vyjadřujete, vaše řeč snadno plyne, jste přesvědčeni, že znáte pravdu u mnoha věcí, což z toho či onoho důvodu nedokážete sdělit ostatním. Toto je postavení podobné Kasandře, proroku, který má zřejmě pravdu, ale nedokáže zajistit, aby mu někdo uvěřil.

Navzdory své zdánlivé vitalitě si budete pravděpodobně dělat o své zdraví větší starosti, než si zasluhuje - a takovými obavami riskujete, že si vlastně sami způsobíte ony fyzické obtíže, z nichž máte strach. Na povrchu jste smělí jako lev, ale pod povrchem je to jiné, protože jste enormně citliví a obáváte se, abyste neřekli nebo neudělali něco nesprávného.

Pravidelně potřebujete samotu a o samotě můžete znovu získat sílu a sebedůvěru. Velká shromáždění lidí vás spíše dráždí a nudí a vy klidně dokážete upadnout do ponuré nálady uprostřed smějícího se davu. Projevuje se u vás liberální dávka introspekce a rovněž sebelítosti a mnoho svých problémů si způsobujete sami. Máte trochu potíže se soustředit, a i když jsou podmínky sebelepší, může se stát, že se nebudete věnovat daným úkolům, nýbrž budete hloubat a snít.

Jste vnímaví a často se stýkáte s výstředními lidmi. Pravděpodobně rozdáváte svoji lásku dosti pošetile nebo těm, kteří si ji nezaslouží, a pak se litujete, místo toho, abyste se s tím smířili. V horoskopu muže to může znamenat ženu, která je chronicky nemocná; v horoskopu ženy to znamená chatrné zdraví a varování před snahou využít do krajnosti svoji domnělou vitalitu a také před vznikem zdravotních neduhů, které si přivodíte starostmi o zdraví.

Vaše nejlepší a nejvhodnější kariéra spočívá v nějakém velice osobním oboru jako je hudba, umění, poezie nebo spisovatelství, čili tvůrčí umění, v nichž se vaše inspirace a hloubavost propojí s vaší energií. Široce a hluboce chápete mnoho komplikovaných záležitostí, a jakmile ovládnete prostředek vyjádření, dokážete zaujmout fantazii obecenstva, byť trochu nezvyklými názory či formou. Nebudete pravděpodobně šťastní v obchodě, i když můžete být úspěšní.

V každém případě je to vysoce charitativní postavení, a pokud máte peníze, jste filantrop v pravém slova smyslu. V případě, že mnoho nemáte, máte sklon velkou část i toho mála rozdat.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »