Slunce v Rybách + Luna v Beranu


Charakteristika

Máte kritické myšlení - bdělé a intuitivní, vztahujete znalosti, život, zásady a ideály přísně k vlastní osobě a potom milostivě dovolíte, aby se vaše pojetí proměnilo na obecné zásady. Jste přirozeně rezervovaní, přestože díky svému vitálnímu chování tak ve skutečnosti ani nevypadáte. Za otevřeným přístupem se skrývá váš ryze soukromý život, který zůstává nedotčený, a vy si stále utváříte úsudky o lidech i událostech. Jste soběstačnější, než vypadáte, rádi zasahujete ze svého soukromého světa a ovlivňujete osudy jiných, zatímco sami zůstáváte nad věcí, trochu pyšní a lhostejní. Máte nesmírnou sebeúctu, a pokud jde ruku v ruce s vaší duševní nezávislostí, dovede vás to hodně vysoko.

Máte v sobě něco solidního a zásadního, čemu druzí lidé věří. Jste něžní a trochu vášniví v lásce, přestože jste nedůtkliví a snadno se urážíte. Jste trochu svárliví a hned se naježíte - alespoň tak se zachováte. Jste temperamentní v pravém slova smyslu, leč temperament, hněv, zmatek a frustrace vás znervózňují, takže pravděpodobně utrpíte více než váš protivník. Potřebujete mír a klid a neměli byste dovolit, aby agresivnější stránka vaší povahy narušila klid, který je pro vás tolik důležitý. Obklopuje vás aura autority, která mate méně sebejisté lidi, jimž se vždycky uleví, když zjistí, že nejste tak neústupní, jak se na první pohled zdáte. Jste velmi soucitní a chápaví a vaše předstíraná odvaha pramení z ochranné ulity kolem velmi citlivého jádra vaší duše.

Toto je spíše obchodní a odborné než umělecké postavení. Vaše agresivní povaha se vyrovnává lépe s druhými lidmi než s abstrakcemi nebo ideály a vaše přitažlivost vám pomáhá k úspěchu v materiálních záležitostech díky vašim organizačním a vůdčím schopnostem.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »