Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vodnáři - Luna ve Štíru

Slunce ve Vodnáři + Luna ve Štíru


Charakteristika

Dobré mínění o vlastní osobě je světlem, která vám ukazuje cestu. Nikdo pro vás pravděpodobně nebude tak důležitý jako vy sami a vaše ctižádost, a to v kombinaci s určitými aspekty, může přerůst v egománii a hnací sílu, která bude vyžadovat uznání, i když často ztroskotá, protože stojí na nejistých základech. Máte vysoce individualistický přístup k životu, přestože, ať jste sebevíc rozumově zaměřeni, ať myslíte sebeobjektivněji a sebeabstraktněji, základ všeho tvoří osobní motiv a hluboké vědomí, že vy jste důležití. Jste nesmírně silná osobnost ve svém prostředí a můžete mít značný vliv, dobrý či špatný, na všechny, s nimiž přijdete do styku.

Jste přitažliví, panovační, máte výrazný intelekt a předáváte svým posluchačům pocit vlastní důležitosti, který je přímo hypnotický. Jakmile zapracuje vaše přitažlivost, vaši stoupenci mají pocit, že nemůžete udělat nic špatně, ale tento šarm je tak osobní a tak spjatý s vaší vitalitou, že když polevíte, tak se zhroutí. Nevychováváte si totiž následovníky, kteří by dále rozvíjeli vaše úsilí, ani nepobízíte ostatní, aby povzbuzovali za vás, když nejste přítomni. Jsou oddaní osobně vám spíše než tomu, co děláte nebo neděláte, a když potřebujete obránce nebo obhájce, najdete jich málo. Přejímáte zodpovědnost za svůj život a budujete ho zcela osamoceni, a tak končí tam, kde končí vaše síly.

Pokud se dokážete naučit objektivnímu myšlení a pokud oprostíte city od všezahrnujícího ega, můžete dosáhnout objektivity v posuzování věcí, které pak spočinou na jistějších základech. Máte sklon všechno zakládat na vlastní vitalitě a striktně vyžadujete uznání i lásku, místo abyste se o ně ucházeli. V důsledku to znamená, že když už nejste schopni přízeň tvrdě vyžadovat, zjistíte, že jste nevybudovali dostatečně silné základy, na nichž by všechno mohlo spočívat i bez vašeho přičinění.

Nejste povrchní, naopak, jste důkladní a dynamičtí, ale můžete se jevit povrchní kvůli soustředěnosti na vlastní osobu. Pokud nejsou přítomny výše uvedené vnitřní hnací síly, hrozí jistá netečnost, a především s aspekty Měsíce nebo Slunce v kvadratuře nebo opozici s Marsem strhne ten váš domeček z karet ihned po postavení, ať už bude důvodem jakási zásadní vada v osobnosti, filozofii nebo v samotném přístupu. S těmito kombinacemi se pečlivě zaměřte na předpoklady, na nichž spočívá váš život. Ponořte se hluboko do svého vědomí a pokuste se zjistit, na jakých falešných představách budujete, a v každém případě se snažte najít způsob, jak využít nezměrný vnitřní potenciál, aby nebyl tolik spojován s vámi osobně.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »