Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna ve Štíru

Slunce v Blížencích + Luna ve Štíru


Charakteristika

Kombinace rychlého intelektu a citové hloubky z vás může činit silnou, přitažlivou a všestrannou osobu, pokud dokážete zajistit, aby tyto vlastnosti spolupracovaly. Nebezpečím vaší povahy je, že smyslnost - nadměrný důraz na osobní a nestřídmé životní požitky - vstřebá vaši vitalitu a vaši energii. Snadno se z vás může stát povaleč a hýřil!

Jste citliví vůči vjemům, které přijímáte od druhých lidí, intuitivní a přitažliví, a vaše moc nad druhými je současně vaší silnou i slabou stránkou. Když žijete na chladné, objektivní, intelektuální a analytické rovině, ovládáte druhé jakousi pobízivou diplomacií. Ale když hledáte potěšení nebo vzrušení, budou druzí ovládat vás.

Se svou oslnivostí a nadějností jste přitahováni špatnou společností a zbloudilými a ztracenými existencemi. Musíte ustavičně dbát na to, s kým se přátelíte, nejen proto, že člověk je posuzován podle společnosti, kterou se obklopuje, nýbrž i proto, že máte sklon „zbarvovat" se podle svého prostředí, a proto čím lepší prostředí, tím lépe se vybarvíte. Bez dostatečné opatrnosti se může stát, že budete jako chameleón, který, když na něj hodili skotský pléd, zešílel, protože se snažil vzít na sebe všechny barvy najednou. Budete stoupat, když bude příliv, a klesat za odlivu, pokud nebudete stále dbát na to, abyste udržovali v bdělosti svou hnací sílu. Ambice nejsou vaší přirozeností, protože dáváte nenucenosti a potěšení přednost před vším ostatním.

Jakákoli shovívavost vůči vlastní osobě je pro vás nebezpečná: dávejte si na ni pozor. Jste vášniví - dokud cit trvá -, ale váš citový život vám pravděpodobně nepřinese pocit štěstí. Objektivní, nestranný přístup je pro vás ve všech směrech lepší cestou. Tvrdost vůči světu přinese pokrok, ale v lásce způsobí zármutek. Muži i ženy s tímto postavením mají největší problémy kvůli druhému pohlaví.

Jste lépe vybaveni pro uměleckou nebo odbornou kariéru než pro obchod, protože vaše vysoce personifikovaná povaha vyžaduje spíše osobní než obecné uznání. Vyjádřením vlastního já konstruktivně pracujete na své potřebě chvály a dobře využijete svou hrdost. Dejte si pozor na sklon k zahálce, snění s otevřenýma očima a buďte opatrní, aby se vaše schopnost plánovat a vizualizovat neproměnila v pouhé oportunistické spekulování nad malichernostmi mimo vyšlapanou cestu progresivního života.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »