Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Panně - Luna ve Střelci

Slunce v Panně + Luna ve Střelci


Charakteristika

Mezi rozumovou a citovou stránkou vaší bytosti existuje A široká propast; jste schopni dělat věci, které neschvalujete, a to z touhy po dobrodružství, romantice a vzrušení. Jste věrní, čestní, vřelí a rozumní, ale jen obtížně vysvětlujete své myšlenky a narůstá ve vás pocit, že jste nepochopení, možná proto, že sami sebe nechápete dosti dobře na to, abyste se jasně vyjádřili. Máte sklon myslet ve velkých symbolech, které příliš nesouvisejí s každodenním životem, a idealizovat si to, co jsou ve skutečnosti velmi všední záležitosti.

Jste filozofičtí a trochu introspektivní, ale místo abyste hleděli do sebe a hledali, co tam je, pohlížíte do svého nitra s předem vytvořenou představou, co byste tam měli nebo chtěli najít. Jste spíše sentimentální než romantičtí, dokážete se spíše zamilovat do myšlenek a ideálu lásky než do jednotlivce a prožíváte skleslost, frustrace a zklamání, když objekt vaší lásky nežije podle vysněných představ. S tímto předurčením buď „prosníte" život s otevřenýma očima, nebo ideály propojíte se svou praktickou povahou, abyste něco kreativního vytvořili. Můžete být slušným obchodníkem, když překonáte sklon k přílišnému filozofování a idealizování a naučíte se využívat své představy ve skutečném životě. V rozumové oblasti máte zájem o obecné záležitosti - náboženství, filozofii, poezii, hudbu, možná metafyziku, a jste schopni dopídit se až do samotné podstaty věci a zcela si ji tím přivlastníte.

Máte fantazii i trpělivost, což jsou neocenitelné dary pro studenta i umělce. Milujete cestování, a pokud se na cesty vydáváte často, absorbuje to váš neklid a umožní vám soustředit se na nějaký důležitý umělecký nebo intelektuální úkol. V obchodě budete lepší v účetnictví, manažerské nebo finanční oblasti než v prodeji, nákupu nebo vůdčí práci.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »