Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Rybách - Luna ve Vahách

Slunce v Rybách + Luna ve Vahách


Charakteristika

Vaše estetické vlastnosti jsou velmi výrazné; usilujete o sebevyjádření v umění, náboženství nebo filozofii. Cokoli děláte, k tomu máte posvátný a oddaný postoj. Jste silně smyslní a čemukoli, čeho se dotknete, dodáváte romantický a idealistický nádech. Vaším cílem je, nebo by mělo být, působit spíše na city než na rozum. Rozumově jste schopni získat dobré vzdělání, ale v podstatě nejste intelektuální, nýbrž intuitivní typ. V záležitostech, které jsou příliš technické, můžete utápět své nadání v moři faktů a v záplavě slov. Umíte ovládat spíše srdce než rozum druhých, a když váš intelekt pracuje pod vedením inspirace, dokážete produkovat zázraky, které se se zvláštní tajuplností dotýkají kořenů lidstva.

Neměli byste se zabývat spiritualismem nebo mysticismem, protože to by vás mohlo ovládnout, ale na druhé straně byste měli rozvíjet automatičnost toho, co říkáte, děláte nebo píšete, protože vaše lepší já se projeví zejména tehdy, když se vůbec nehlídáte a nesnažíte. Máte hluboké a aktivní podvědomí a vaším cílem by mělo být dosažení jeho plynulého vyjadřování, neomezovaného okolím ani rozumovými úvahami. Zjevně můžete upadat do špatných nálad v důsledku jakéhosi dráždivého vědomí, že nepracujete jako ucelená jednotka; z bludného kruhu ven vás dostane rozum. Rozumové uvažování je ovšem jedním z vašich nejhorších nepřátel.

Dokážete věřit čemukoli, co vyhovuje vašim citovým záměrům, a pod tlakem zklamání, frustrace nebo pomalého pokroku můžete zabránit svému postupu vpřed tím, že příliš mnoho uvažujete, příliš analyzujete a příliš málo impulzivně jednáte. Jste jedním z mála lidí na světě, kterým se nejlépe daří, když jsou nedisciplinovaní, protože i když je nutná jistá míra vzdělání a sebeovládání, snažíte se zformovat více, než je nutné, a vytváříte si komplexy v důsledku potlačování spontánnosti. V rozporu s psychoanalytickým dogmatem to ve vašem případě není sexuální potlačování, nýbrž citové a intelektuální. Potřebujete se vnitřně uvolnit, aby mohlo vaše sebevyjádření, které je pro vás tak důležité, proudit svým vlastním způsobem. Když to uděláte, žasnete nad získaným štěstím, vlivem a úspěchem.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »