Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Rybách - Luna v Kozorohu

Slunce v Rybách + Luna v Kozorohu


Charakteristika

Jste světsky moudří a se svou citlivostí a vnímáním kombinujete značně soustředěnou hnací sílu, která vás žene ke světskému úspěchu. Uvědomujete si velké hodnoty a filozofické i abstraktní pojmy, ale mají pro vás význam podle toho, jak je lidé mohou využívat a jak je můžete využívat vy sami. Jelikož jste schopni kombinovat ideální a praktické, abstraktní a konkrétní věci, dokážete zaujmout představivost druhých. Jste hluboce ctižádostiví, toužíte, aby vaše hodnota našla ve světě uznání. Díky přizpůsobivosti a smyslu pro city a motivy druhých lidí pravděpodobně dojdete daleko v obchodní nebo politické sféře.

Jste smělí, i když ne zrovna odvážní, jste ochotni využít každou příležitost, přestože si nejste jisti výsledkem, dokážete projevy notné odvahy velmi zdařile zakrývat vnitřní nervozitu. Máte silnou osobnost, jste opatrní a dosti rezervovaní; než se někomu svěříte, vše zpracujete v duchu, dokud nejsou vaše plány kompletní. Proto jste dobrý vůdčí a výkonný pracovník, proto dobře plánujete a jste schopni pracovat jak pro sebe, tak přimět druhé, aby pracovali pro vás. Máte silně vyvinutý smysl pro povinnost a plnění povinností i vaše slovo vždy platí, stejně tak ale očekáváte od jiných, že splní svoji povinnost, a u lidí, kteří pro vás pracují, netolerujete lenošení. Citově jste velmi přijatelný člověk, citlivý i rezervovaný a obvykle nenáročný na ty, které milujete; s výjimkou požadavku poctivého jednání a rozumného množství citu. Jste pouze mírně žárliví, ale můžete vypadat žárlivější, pokud si na tom dáte záležet. Stejně jste trochu herec a máte vytříbený smysl pro naladění publika, s nímž jednáte.

Materiální věci jsou pro vás důležité, přestože s materialismem kombinujete filozofický přístup k věcem, což z vás činí vyrovnaného, zajímavého a úspěšného člověka.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »