Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vodnáři - Luna ve Vodnáři

Slunce ve Vodnáři + Luna ve Vodnáři


Charakteristika

Máte v sobě silný rys vědce. Jste analytik, organizátor, hledač informací a posuzujete přitom své znalosti v širokých, společenských a filozofických souvislostech. Jste spíše kritický než tvůrčí nebo vůdčí typ, přestože vás málokdo předčí v míře ovládání myšlení druhých. V osobním životě jste romantičtí, přestože se kvůli sklonu spojovat osobní pocity s obecnými principy podobáte spíše knize básní než skutečnému milenci.

Pokud je také Venuše ve Vodnáři, můžete být v milostných záležitostech nesmírně idealističtí a romantičtí, a pokud je Venuše v Rybách, máte možná měkké srdce, které svádí ke zneužívání. Pokud je Venuše v Kozorohu, jste dostatečně tvrdohlaví na to, abyste se o sebe postarali, a bezpochyby učiníte rozumný kompromis mezi láskou a penězi, až budete uzavírat sňatek, protože věříte společně s kvakery, že „měl by ses sice oženit z lásky, ale stejně snadné je milovat tam, kde jsou peníze". Pravděpodobně neuzavřete sňatek pod své společenské postavení, protože navzdory zanícenému zájmu o lidi děláte dost velké rozdíly a vaše vrozená jemnost a dobrý vkus vás dovede k výběru druha z vlastní nebo dokonce vyšší společenské vrstvy.

Jste nadšený čtenář a student, někdy si vystačíte sami, zatímco jindy toužíte po společnosti, a to pak dáváte přednost jakékoli společnosti před samotou. Pravděpodobně kolem sebe budete shromažďovat podivná individua, zatoulané děti i zvířata, která vás fascinují navzdory vašemu snobskému založení. S určitými aspekty to může vést k tomu, že se budete zabývat níže postavenými osobami více, než by vám příslušelo a prospělo; se Sluncem v kvadratuře nebo opozici se Saturnem nesmírně rádi ovládáte jiné, a proto budete vyhledávat ty, které můžete ovládat, a utíkat před těmi, které ovládnout nemůžete. Jste žárliví a popudliví a buď budete vládnout, nebo odejdete. Častěji odcházíte. Se Sluncem v kvadratuře nebo opozici se Saturnem vás ctižádost vede stále nahoru - dávejte si pozor na tělesné obtíže v důsledku přepracování a nervového napětí. Nervy vás vždycky budou více či méně sužovat a musíte potlačit sklon žít na jejich úkor. Naučte se relaxovat.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »