Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Beranu - Luna ve Vahách

Slunce v Beranu + Luna ve Vahách


Charakteristika

Toto je neobvykle obtížné spojení, které představuje zjevný rozpor mezi citovou a rozumovou sférou. Jste ctižádostiví, toužíte po úspěchu, chcete se zavděčit lidem a vaše osobnost jako by se upínala k ostatním, jako byste potřebovali podporu a vedení a lásku jednoho nebo mnoha lidí. Navzdory povaze, která je v mnoha směrech velmi svérázná a uzavřená, zvláštním způsobem závisíte na ostatních a můžete být vyvedeni z rovnováhy nedostatkem sympatií, chladem, tvrdostí či nedostatkem uznání okolí. To je zvláštní, protože jste schopni naprosto ignorovat city, názory a tužby druhých, to když se vám v hlavě vylíhla utkvělá představa nebo myšlenka. Jdete kupředu navzdory ostatním, Bohu i ďáblu, necháváte věcem volný průběh a někdy se vám - k vašemu velkému překvapení - všechno vrací jako bumerang.

Bezpochyby budete vykonávat odbornou nebo uměleckou profesi, a to spíše než zastávat vedoucí funkci, ale těžko se soustředíte, neboť vás neustále pronásleduje sklon snít s otevřenýma očima. Můžete budit dojem soustředění a usilovné práce a současně je vaše mysl miliony kilometrů vzdálená. Pravděpodobně budete hledat všemožné rady, jak zlepšit koncentraci, a až je získáte, stejně nebudete schopni nic podniknout.

Musíte mít především na mysli, že řešení svých problémů nenajdete u druhých nebo ve svém okolí, nýbrž sami v sobě. Dokud nepřestanete hledat podporu, sympatie a vedení u vnějšího světa a nevezmete sami sebe jemně, leč pevně za límec a obrazně řečeno, nepodíváte se sami sobě do očí, budete pravděpodobně zbytečně plýtvat energií. Ať jste pouhý snílek, nebo se považujete za Bohem nadaného génia, nejjistějším receptem na úspěch je pro vás postavit se oběma nohama pevně na zem, pohlédnout na vlastní povahu naprosto nestranně a rozhodnout se, jak byste se mohli vy a svět, v němž se nacházíte, dostat reálně a konstruktivně do vzájemného kontaktu.

Jistá romantická sebedůvěra, nedoprovázená činem, způsobuje, že se pravděpodobně nedostanete k nejvyšším metám, přičemž zmařené romantické lásky budou ještě více mást vaši mysl a vnášet do ní pocit neuspokojení. Nejlépe uděláte, když se budete romantickým láskám co nejvíce vyhýbat. Snažte se svůj milostný život co nejdříve ustálit; naučte se brát tyto záležitosti takové, jaké jsou, méně dramaticky, protože pokud to neučiníte, bude váš život pravděpodobně jedním velkým ustavičným dramatem, v němž vy jako hlavní postava nebudete schopni najít si čas na nic, co by mělo hmatatelný význam.

Tato planetární kombinace doprovází jisté básnické nadání, ale pouze za předpokladu usilovného tréninku lze talent rozvinout do konstruktivní a progresivní podoby. Přestože máte umělecké sklony, uděláte větší pokrok v materiálnějších oborech jako třeba v obchodě, kdy se budete muset nutit promýšlet věci přímo a pravdivě a kde budete muset spolknout ten „knedlík všudypřítomné inspirace", který vám stoupá v krku. Držte se faktů a „Velké Principy" se postarají samy o sebe.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »