Slunce v Kozorohu + Luna v Býku


Charakteristika

Máte cit pro lidi. Jste schopni vládnout velkým zástupům a toužíte po tom. Vaše ctižádost je založena na bystrém a praktickém materialismu - jste jedním z davu, a ať se nad ním vznášíte jakkoli vysoko, vždycky působíte na lidi potěšitelným dojmem, že jste nezapomněli, odkud pocházíte. Máte v životě velké štěstí a značnou schopnost jej co nejvíce využít, ale trochu vám chybí vnitřní hnací síla, a když vás šťastné náhody opustí, pravděpodobně se přestanete snažit - trochu jako Achilles trucující ve svém stanu. Dokážete trucovat vášnivě, i když neagresivně nenávidět, přestože antipatie absorbují vaši energii ničivým způsobem. Nejvíce se vám daří, když milujete a zapomenete na nenávist, a když jste milováni a nikdo se vám nestaví na odpor. Protivenství vás mate, protože váš smysl pro spravedlnost a čest vám říká, že si ho nezasloužíte. Máte šarm, štěstí, vytrvalost, představivost, bezúhonnost a díky tomu můžete dojít hodně daleko.

S určitými aspekty máte vrchol na dosah. Měli byste méně záviset na štěstí a více spoléhat na vlastní energii. Jste upřímný filantrop, oddaný nejen jednotlivcům (v lásce jste ztělesněná věrnost), nýbrž i velkým skupinám, a ať je oblast vaší působnosti jakákoli, máte vyhraněný smysl sloužit. Máte zájem o světské statky, milujete luxus a příjemné stránky života, ale máte značný smysl pro vážnost žití a pro svou konkrétní povinnost učinit ze světa lepší místo pro sebe a pro druhé.

Jste oddaný manžel a rodič se silným smyslem pro zodpovědnost za domov. Jste přísný, autoritativní pedant, ale vyžadujete kázeň bez zášti a bez zloby. Vaše nelibost je spíše klidná a objektivní než citová a má nesmírnou sílu právě díky své objektivitě. Dokážete pokárat neposlušné dítě nebo dát co proto celé skupině se stejným ledovým klidem a se stejným účinkem: vyvoláváte v lidech stud nad tím, že nejsou lepší. Jste pilířem společnosti, a ať vedete veřejný nebo soukromý život, jste užitečný občan, který si po právu získá lásku a obdiv svého okolí.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »