Slunce ve Lvu + Luna v Rybách


Charakteristika

Víte, kdy bojovat a kdy se dát na útěk. Kombinace agrese a ústupu, přesně načasovaná tak, aby sloužila potřebám světa, vám přinese úspěchy. Nejste v žádném případě zbabělci, ale chápete hodnotu materiálních prostředků, přestože v morálních záležitostech byste neustoupili ani o krok. Půjdete ke dnu s potápějící se lodí pravdy, když to bude třeba, ale nebudete zaskočeni tržními vztahy, ani nebudete pokoušet svůj osud nad rozumnou hranici. Proto jste dobří obchodníci se značným smyslem pro humanitu, takže můžete dosáhnout úspěchů, aniž byste se stali otrlými. Pečujete o lidi, kteří na vás závisejí, protože máte skutečný cit pro noblesse oblige. Jste filantrop. Máte značný smysl pro žal a tragédii a pod klokotajícím a osobitým zevnějškem skrýváte hloubavého, filozofického ducha, který si dobře uvědomuje smutek života.

Jelikož jste činorodí, nespokojíte se se skleslosti, po svém si s tím poradíte - budete se snažit reformovat svět prostřednictvím myšlenek, darů, sociálního snažení, politickým vlivem, ale vždy přitom budete povzbuzováni ušlechtilými motivy. Vaše touha po vlivu spíše pramení ze snahy činit dobro než z touhy po osobní slávě, s velkou sebeúctou totiž kombinujete skutečnou skromnost ducha a opravdovou lásku k bližnímu. V lásce jste vášniví, ale nestálí; váš všeobjímající duch bude spíše hledat více lidí, které by mohl milovat. Ale jistý idealismus z toho učiní víc než jen pouhý flirt. Jste příliš vážní na to, abyste mohli být považováni za nestálé, i když se tak možná chováte. Ať děláte cokoli, vaše motivy jsou vesměs z ryzího zlata, a když někomu ublížíte, budete toho později hořce, možná i se slzami litovat.

Musíte odolávat pokušení stáhnout se do neprodyšné ulity, spíše byste měli dovolit vážnosti, aby se pozitivně projevila a neproměnila se ve sklíčenost a depresi. Umožněte své vnitřní energii, aby se aktivizovala, a váš idealismus a přitažlivost vás vynese hodně vysoko.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »