Slunce v Rybách + Luna ve Lvu


Charakteristika

Jste trochu rozporuplný člověk, střídavě agresivní a zdrženlivý, a stále překonáváte zásadní plachost, kterou vaše vstřícná povaha dokáže pečlivě skrývat, pokud ovšem někdo nenahlédne pod povrch. Máte své vlastní obavy, předtuchy a starosti, které se ale neprojevují ve vašem zdánlivě nebojácném a sebejistém chování. Ve vašem vědomí existují hluboká zákoutí, o nichž ví jen málo lidí, a která si plně neuvědomujete ani vy sami. Jste společenští, i když byste někdy dali přednost samotě - a naopak, jste často nespokojeni o samotě a bytostně toužíte po společnosti. Umíte být v pravém slova smyslu sami v davu - nikoli v důsledku nedostatečně rozvinuté osobnosti nebo malé oblíbenosti, nýbrž proto, že máte sklon uzavírat se do sebe.

Máte značné schopnosti, duševní i umělecké, které se hned tak neprojeví. Působíte dojmem, že byste mohli dělat hodně věcí, kdybyste chtěli, neděláte je ale v důsledku zásadního nedostatku touhy zapojit se do soutěžení. Vaše zdánlivá jistota je spíše postoj než skutečnost; chováte velký obdiv k výkonům druhých, ale pravděpodobně se nebudete snažit vyrovnat se s nimi nebo překonat to, co již bylo vykonáno. Když nemáte skleslou náladu, jste výborný společník s vytříbeným smyslem pro humor, jste milý a ohleduplný k druhým, štědrý a lidumilný, máte rozhled. Pokud jste někdy podráždění, špatně naložení nebo nedůtkliví, je to proto, že vám někdo nebo něco připomnělo váš nedostatek jistoty, což je pochopitelné, protože vy si plánovitě budujete obranný val proti nějakému skutečnému nebo jen pomyslnému nepříteli vaší citové jistoty. Jste romantičtí, nápadití, citliví a věrní - věrnost je pro vás fetiš a city, které jednou dáte, nikdy nevezmete zpět. Velice toužíte po náklonnosti, sympatiích, lásce, pochopení a budete oddaným služebníkem kohokoli, kdo vám tohle poskytne.

Toto postavení předznamenává značné životní štěstí a s určitými aspekty ho může doprovázet bohatství nebo alespoň dostatečné finanční zajištění, protože část vaší nervozity pramení ze strachu ze ztráty jistoty. Váš nejtěžší úkol je pěstování vnitřní rovnováhy, která by odpovídala vašim vnějším projevům odvahy a přesvědčení. Měli byste se snažit vidět svět takový, jaký je, spíše než takový, jaký si ho váš bystrý duch představuje. Realismus je vaším nejbezpečnějším a nejjistějším průvodcem a měli byste se vyhýbat sklonům k metafyzice, spiritualismu a psychickému zkoumání, které vás mohou nebezpečně silně ovládnout.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »