Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Kozorohu - Luna v Beranu

Slunce v Kozorohu + Luna v Beranu


Charakteristika

Síla myšlenek je vaší silnou stránkou. Víte, co chcete, s rozhodností toužíte dostat se tam a tam, a nikdo vám v tom nezabrání. Kombinujete takt s jakousi důraznou nezranitelnosti - vaším cenným kapitálem je rooseveltovská diplomacie - diplomacie násilí - strachu z Boha a hájení vlastních záležitostí. Jste nebojácní, a zatímco nechcete dělat kompromisy s pravdou, víte, jak dělat kompromisy s lidmi. Nelze vás koupit, ale dokážete obcházet situace tak, že to uspokojí každého - především vás.

Jste netrpěliví, neklidní, nervózní, ale naučili jste se, že je výhodné se ovládat a tvářit se, že vyčkáváte, i když čekáte se stejnou intenzitou, s jakou čeká kočka u myší díry, a nezapomínáte na svůj záměr. Jste napjatí a přecitlivělí. Vaše mysl stále pracuje a jste schopni takových myšlenkových výkonů, které by méně rozhodného člověka vyčerpaly. Vlastně vás někdy vyčerpávají a musíte se chránit před únavou. Měli byste se naučit umírněnosti v práci, v názorech, v elánu. Měli byste se naučit, že nemusíte být hrubí na to, abyste byli pravdiví, a že není nutné zraňovat city lidí, abyste zachovali věrnost své cti.

Máte značný smysl pro osobní bezúhonnost a dbáte na své dobré jméno. Citově jste nedůtkliví, a jelikož nejste příliš romantičtí, působíte na druhé dojmem chladu. Musíte se naučit chápat stanovisko druhých a jednat mírněji s citlivými lidmi. Jste dobrý vůdce, přestože můžete být trochu neosobní v jednání s lidmi. Když jste objektivní a chladní, jste přesní jako stroj, ale dokážete rozčílit nebo zmrazit lidi jediným slovem nebo pohledem a tak je rozrušit, že nejsou schopni několik hodin pracovat. To je u vedoucího nebezpečný rys, dejte si na to proto pozor.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »