Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna v Rybách

Slunce v Blížencích + Luna v Rybách


Charakteristika

Intuice je vaším nejlepším přítelem a nejhorším nepřítelem. Vaším nejlepším přítelem je, když se trefí, a nejhorším nepřítelem, když se splete - protože, ať se trefí nebo splete, máte pocit, že má pravdu - a může vás proto zavést na velice křivolaké cestičky. Jste citliví vůči druhým lidem a velice opatrně schováváte vlastní city tam, kde nemohou být zraněny. Díky tomu jste občas při obraně svých práv, lásek nebo názorů výřečnější, než byste měli být. Máte ve zvyku vysvětlovat své důvody značně zdlouhavě, jako by celý svět zajímalo, proč a nač probíhají vaše duševní a citové procesy.

Jste velice introspektivní a dokážete si pěstovat fixní představy o sobě samých, které se mohou značně lišit od skutečnosti. Jste přesvědčeni, že vás ostatní nechápou, a živíte v sobě představu o sobě samých, v pevném a trochu uraženém přesvědčení, že ostatní nevidí nebo neoceňují vaše skutečné já. Váš citový život trpí vašimi duševními pochody, protože kromě toho, že jste velmi srdeční, jste rovněž velice kritičtí a jen nesnadno se vám daří obě vlastnosti sladit dohromady. Toužíte po sympatiích, pochopení a lásce, ale přesto vám různé detaily kladou překážky v lásce a odvádějí vás od ní. Hledáte intelektuální nebo estetickou spřízněnost a možná opomíjíte nebo i zcela ignorujete realistické úvahy. Máte rychlou, chápavou mysl, když ovšem nesníte s otevřenýma očima, nebo nejste příliš soustředěni na vlastní bolístky. Byli byste dobrým bystrým obchodníkem, schopným oddělovat své ideály od pracovních záležitostí a jednat v souladu se zvyklostmi kolem sebe.

Máte sklony upadat do skleslosti, do depresí různé intenzity a délky, vaším cílem by ale měla být objektivita, nadhled nad vlastním trápením i problémy a zejména optimismus. Většina problémů vůbec není skutečná, ale ve vaší mysli jsou problémy skutečně velmi živé, spolu se spoustou utrpení, které vůbec není utrpením. Vybudujte si pocit vlastní ceny, vstupte rovnou doprostřed života a vaše vnitřní problémy se postarají samy o sebe.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »