Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Kozorohu - Luna v Panně

Slunce v Kozorohu + Luna v Panně


Charakteristika

Skrýváte značnou plachost pod impozantním zevnějškem. Díky tomu, i když se možná dostanete do vlivného postavení, ve skutečnosti raději přijímáte pokyny od ně- koho jiného. Vaše nejlepší postavení v životě je někde ve středu - ne zcela podřízené místo, ale ani post vedoucího. Máte vynikající zásady a neslevujete z nich, zachováváte si pevný a neochvějně důstojný status, ale když opustíte oblast zásad a začnete jednat, nejste ani zdaleka tak přímí, protože tady se projeví váš nedostatek sebejistoty a vy se nemůžete odhodlat k jednání, i když je vám příslušná zásada naprosto jasná.

Nejlépe se vám bude dařit v povolání, kde můžete postupovat podle přesných pravidel hry. V obchodě, kde jsou nutná odvážná rozhodnutí, budete mít pravděpodobně potíže. Příležitosti vás budou míjet, zatímco se budete snažit rozhodnout, a méně zásadoví, povrchnější, ale rozhodnější lidé vás předběhnou na cestě ke slávě a bohatství. Máte dostatečnou ctižádost a jisté materiální štěstí, ale když váš osud spočívá ve vašich vlastních rukou, pohazujete s ním jako s horkou bramborou.

Citově jste trochu smyslní, lépe řečeno, dosti smyslní. Jste předráždění a vyžadujete okamžité uspokojení svých tužeb. Jste nesmírně oblíbení u druhého pohlaví a nikdy nebudete trpět nedostatkem milenců, pokud se nenecháte ovlivnit nerozhodností. City jsou pro vás velmi důležité, navzdory silnému intelektuálnímu rysu své povahy. Uzavřete sňatek na základě kombinace těchto dispozic. Nikdy se nenecháte vyvést z rovnováhy romantickou láskou, ať je sebevětší, pokud by se měla týkat člověka s nízkou inteligencí. Jste značný intelektuální (a díky tomu i společenský) snob a instinktivně hledáte ty správné lidi a žijete ve správné části města. Jste konvenční, ať můžete vypadat jakkoli nestálý.

Měli byste usilovat o soběstačnost, sebedůvěru a agresivitu v konstruktivních podobách a po celý život byste měli odolávat pokušení opírat se o někoho jiného, natož abyste na něm byli závislí.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »