Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Rybách - Luna ve Střelci

Slunce v Rybách + Luna ve Střelci


Charakteristika

Jste progresivní myslitel, stojíte v čele myšlení své doby a pravděpodobně ho ještě předbíháte. S pomocí vizí, předvídavosti a výřečnosti můžete získat značný vliv na své okolí, uvažujete v rozsáhlých záběrech vědeckých nebo společenských záležitostí. Uvažujete tak přirozeně v abstrakcích a zobecněních, že bez přísného rozumového tréninku můžete být naprosto nepraktickým vizionářem, neschopným vyrovnat se se světem, neschopným vidět les pro stromy, což vám ztěžuje další rozvoj. Se vzděláním - ať ve školních lavicích, nebo získaným vlastním přičiněním - vás vaše mimořádně rozměrná hlediska, hluboká moudrost a pochopení dovede do předních řad myslitelů; buď ve vědě, sociologii, nebo v literatuře proto dosáhnete mnohé, získáte úctu i autoritu. Jste nesmírně otevřená osobnost a možná rozmělňujete svoji energii v příliš široké oblasti znalostí nebo úsilí, měli byste se soustředit na jednu specializaci a zvládnout ji. Do všeho, co děláte, vnášíte jistý spirituální rys; v jednu chvíli působíte pozemským dojmem a v příští chvíli vypadáte jako prorok z jiného světa.

Máte obrovskou důvěru v sebe a své poslání, ať je podle vás světotvorné, nebo omezené na úzký okruh blízkých. Vytváříte si své vlastní příležitosti a „otevřené dveře", přesto nejste skutečně agresivní. Vaše fantazie pracuje v ohromujících symbolech, obrovských sférách, v rozmáchlých myšlenkách, a navíc to skvěle dokážete vyjádřit. Ve vašich rozumových procesech a fantazii je něco heroického, co převyšuje vaše konkurenty, kteří nicméně mohou získat větší materiální ocenění než vy. Rozhodně nejste materialista, a pokud vám svět umožní důstojné živobytí, spokojeně pokračujete v práci. Jste rozený idealista a s vaším idealismem je spojena jakási naivita; to navzdory vaší intuitivní moudrosti.

Měli byste se naučit soustředění a díky rozvíjení rozumových schopností a fantazie byste se měli snažit vyjadřovat ideje, myšlenky a pojmy, které jsou pro vás tak přirozené. Nepouštějte se do metafyziky, která vás pokouší, a držte se raději dokázaných a prokazatelných faktů.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »