Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Rybách - Luna v Blížencích

Slunce v Rybách + Luna v Blížencích


Charakteristika

Střídají se ve vás flexibilita a tvrdohlavost, obě vlastnosti jsou přitom špatně načasované, takže vám způsobují potíže. Ustupujete tam, kde byste měli být pevní, a hájíte své stanovisko, když vám zdravý rozum radí ustoupit. To je výsledek zásadního nedostatku sebedůvěry, který vaše nesmírně výřečná a výmluvná povaha popírá. Dokážete pohotově a přesvědčivě hovořit, a dokud vaši společníci nepochopí, že hovoříte hlavně proto, abyste přesvědčili sami sebe, budou vás považovat za velmi neústupného člověka. Musíte se naučit mlčet, dokud nemáte utvořený názor, protože často je to, co vychází z vašich úst, velkým překvapením i pro vás samotné, proto byste si měli zvykat na vlastní myšlenky dříve, než je sdělíte někomu jinému. Obdobně je tomu v rozumových i citových záležitostech - ne že byste měnili závěry, vy prostě o závěrech teprve spekulujete.

Je zde patrná značná plachost a tvrdí, rozhodní, nevlídní nebo velmi neústupní lidé vás vyvádějí z rovnováhy. V přítomnosti méně zdatných intelektů jste rozumní a těšíte se ze své tolerantnosti, ale v přítomnosti někoho, kdo se vám zdá silnější než vy, se prosazujete formou hádek, a jelikož vaše úvahy nejsou vždy správné, většinou prohráváte. Proto vás milují lidé, kteří pracují pod vašim vedením, kdežto šéfové si vás zrovna neoblíbí, dokud se totiž neodnaučíte být tak tvrdohlaví, když se vám někdo postaví na odpor, bude vaše cesta k úspěchu lemována nesnadným průběhem jednání s vašimi protivníky.

Hlavní nebezpečí v životě vám hrozí z nedostatku schopnosti konstruktivně se rozhodovat.

Toto postavení má sklony k více než jednomu manželství a požívá značné oblíbenosti u druhého pohlaví. Rovněž vás orientuje k pestrému milostnému životu, který ve vás může vyvolávat jisté deprese a sklíčenost.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »