Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna v Kozorohu

Slunce ve Střelci + Luna v Kozorohu


Charakteristika

Jste zarytý myslitel, schopný vzestupu na nějaké významné postavení díky síle a originalitě svého myšlení a způsobu vyjadřování. Máte značný smysl pro humor, který, ať aktivně pracuje nebo ne, propůjčuje tomu, co říkáte, půvab a lehkost. Máte vrozený smysl pro společnost a víte, jak zapůsobit na skupiny lidí. Velká příměs idealismu ve vaší povaze, široký rozsah představivosti a duch opravdového vůdcovství z vás činí člověka, který získá uznání, ať je kdekoli.

Rozumově jste bystří i důkladní, pohotovost vašeho vyjadřování z vás nečiní mělkého člověka, jak se to u výmluvnosti často stává, a pokud nejednáte impulzivně, budou vaše činy založeny na zdravém rozumu. Když jednáte impulzivně, můžete být někdy pošetilí, ale vždy na straně spravedlnosti. Máte sklony dělat ukvapené závěry, když se rozhořčíte, a jednáte nemoudře, i když velkoryse. Velmi snadno se rozhořčíte, bídáci se obávají vašeho spravedlivého hněvu, protože vaše morální odvaha je neotřesitelná.

Citově jste idealističtí, trochu nestálí, schopni spíše působit na druhé než jim umožnit, aby působili na vaše city. Berete sami sebe vážně a druzí pravděpodobně dělají totéž. Vyžadujete pozornost, ať od jedince, který vás miluje, nebo od skupiny, kterou jste se rozhodli ovládat. Uvažujete spíše v obecných než konkrétních termínech, spíše v zásadách než specifických příkladech a tento široký záběr zabarvuje váš milostný život jakýmsi neosobním nadhledem, který ovšem nevylučuje fyzickou smyslnost.

Toto je vyvážené postavení a je těžké vás svést z cesty. S větším množstvím odstavců naznačujících nervozitu zde hrozí nebezpečí převahy nestálosti v povaze, ale celkově je to všestranné, dynamické postavení a přináší úspěch a moc díky duševním obzorům a pohyblivosti.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »