Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vodnáři - Luna v Blížencích

Slunce ve Vodnáři + Luna v Blížencích


Charakteristika

Jste romantičtí, a pokud tuto vlastnost nepřenesete do umělecké kariéry nebo ji zcela nepřekonáte, pak vás city zcela ovládnou. Váš idealismus je značně propojen s kritickými sklony a vzdouvá se ve vás nespokojenost v důsledku rozčarování, když lidé nežijí v souladu s nemožně vysokými normami, které jim stanovíte. Máte sklony vrhat se rovnýma nohama do milostných vztahů, se vznešenými motivy a velkým nadšením, a když nadšení vyprchá nebo se objeví jakékoli pochybnosti o vznešených motivech, zase z těchto vztahů rychle utíkáte.

Máte velké sklony k sebedramatizaci; vše, co vás potká, dokážete velmi barvitě vylíčit. Váš milenec či milenka jsou vždy ti nejbáječnější na celém světě, a když případně odejdou, stále lpíte na ideálu a snažíte se ospravedlnit svou lásku i jejich odchod. Věříte ve smutek, který provází skutečnou lásku. Vlastně se zdá, že jste přesvědčeni, že vše bude spíše smutné než šťastné, což ve finále znamená, že se často sami postaráte o to, aby to smutné bylo.

Co se intelektu týče, jste rychlí v úsudku, schopní, intuitivní, se sklonem k povrchnímu chápání mnoha věcí. V obchodě nebo v obdobné profesi je to rozhodně handicap. Rychle se unavíte, a pokud nedostanete dostatečnou šanci, přeskakujete z jedné práce na druhou a od jednoho milence ke druhému. Toto je trochu lepší postavení pro ženu než pro muže, protože romantické založení není v praktickém životě u ženy tak destruktivní. U muže však vyvolává značnou nestabilitu, nedostatek rozhodnosti a jakousi bezmoc vůči okolnímu světu, který se tváří v tvář idealismu zdá nespravedlivý. Naučte se držet reality, abyste se vyrovnali se světem, jaký je, a především se učte stálosti.

Překonejte sklon nechat se unášet citovými, rozumovými a obchodními záležitostmi, konstruktivně zapojte celou svoji osobnost do koloběhu světa -je to společensky prospěšná věc a může být prospěšná i v obchodě, když se rozhodnete, oč vám vlastně jde.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »