Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vahách - Luna ve Vahách

Slunce ve Vahách + Luna ve Vahách


Charakteristika

Jste romantičtí s jakousi mystickou vírou v druhé lidi a v to, že vám jejich síla pomůže najít oprávnění pro svět vezdejší. Jste citliví, sníte s otevřenýma očima a pravděpodobně budete zraňováni milostnými vztahy a materialismem okolí, který se vám bude zdát hrubý a málo ideální. Kvůli tomuto zraňování se budete rychle dávat na útěk, buď do vnitřních koutků vlastního vědomí, nebo do okultních věd či spiritualismu - do něčeho, co je z jiného světa, vzdálené, odtažité, spíše ideální než skutečné, spíše spirituální než tělesné. Jste důvěřiví a snadno se necháváte vést, především tím, kdo působí na vaše city, a protože nesete srdce na dlani, může vám ho někdo snadno probodnout.

Máte v sobě něco éterického, co vám propůjčuje půvab a šarm. Jste bytostí z jiné planety - pravděpodobně z Venuše, planety lásky, kde jsou možná mezilidské vztahy tak ideální, jak byste si přáli, ale dokud se nenaučíte brát lidi takové, jací jsou tady na zemi, budete procházet mnoha nepříjemnými zvraty. V tomto postavení je jistá předčasná intelektuální zralost - rozumově se vyvíjíte rychleji, než dozraje vaše citová složka, a v přítomnosti milujících rodičů můžete být v dětství potěšením pro celou domácnost. Máte odpor k hrubosti, nevlídnosti, ostrým slovům a zlobě. Toto je postavení Sladké Alice (Ben Bolt), která „plakala radostí, když jste se na ni usmáli, a třásla se strachy, když jste se na ni zamračili". V přítomnosti takových aspektů jako 104, 118, 125 nebo 135 můžete dosáhnout jistých úspěchů při řízení druhých, protože váš vrozený soucit, laskavost a dobročinnost získá směr a sílu a můžete být vedoucím, jehož řízení je založeno spíše na lásce než na síle.

Spiritualismus, okultismus a všechny formy tajuplných věd vás, přestože jsou lákavé, zavedou spíše dále od reality, ještě více situaci zkomplikují, než aby to vyřešilo váš problém realistického vyrovnávání se se světem a s lidmi; i za cenu částečného obětování idejí.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »