Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna ve Vahách

Slunce ve Střelci + Luna ve Vahách


Charakteristika

Jste nesmírně aktivní člověk s obsáhlými, rozpínavými myšlenkami a duševními schématy, které musíte přemístit do reality. Bez jakéhokoli povzbuzování se vrháte do vody po hlavě a pak teprve zkoušíte hloubku jezera; pokud ji vůbec vyzkoušíte. Jste nezávislí, aktivní, odvážní a máte sklon spoléhat se na štěstí. Jste společenští a milujete společenský život. Jste romantičtí, s výraznou potřebou něhy, sympatie a lásky, které obvykle získáváte bez problémů, protože jste oblíbení u opačného pohlaví. Jste přirozeně důvěřiví a musíte se proto naučit podezíravosti, jakmile se to naučíte, těžko vás někdo oklame, protože pak bude vaše intuice pracovat na plné obrátky, aby vás varovala před podvodníky, příživníky a šarlatány. Raději byste darovali člověku svých posledních pár korun, než aby z vás někdo vylákal desetník pomocí lsti. Jste štědří a vaši přátelé vás mohou zneužívat; pokud si nedáte pozor.

Jste nesmírně čestní, idealističtí a nepříliš ctižádostiví. Milujete pohodlí a bezpečí domova, ale nemáte zájem o bohatství nebo moc a jste tak mobilní, že se cítíte bezpečně i za podmínek, za nichž by se tak jiní lidé možná necítili - domov je pro vás tam, kde si pověsíte klobouk. S přibývajícím věkem se toto ovšem postupně mění, především pokud uzavřete sňatek (a to pravděpodobně uděláte), a budete chtít vlastní domov - obvykle ho získáte.

V lásce jste trochu lhostejní, i když v jistém slova smyslu idealističtí. Snadno ovšem získáte dojem nepochopení a pak zneklidníte. Váš manžel/manželka na vás bude s velkou pravděpodobností působit jako setrvačník, a i když se díky tomu usadíte, možná se vám to nebude líbit - budete mít pocit, že jste omezováni, a budete mít sklon k mírné nespokojenosti, i když pravděpodobně nic nepodniknete. V každém případě se snažíte všechno co nejlépe využít a máte filozofický postoj k životu, díky němuž se vám daří nedělat si s ničím příliš velké starosti nebo se rozčilovat.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »