Slunce v Býku + Luna v Rybách


Charakteristika

Máte velké zásoby skryté uvědomělosti, o nichž nevědí ani vaši nejlepší přátelé. Vedete soukromý vysněný život, který nemusí mít zřejmý vztah k realitě a který vás trochu izoluje od těsných mezilidských kontaktů, přestože máte velkou potřebu lásky a sympatií. Můžete být velmi výřeční, ale při všem, co říkáte, a při veškerých důvěrnostech, které zdánlivě sdělujete, si důležité věci necháváte pro sebe. V horoskopu, v němž převládají konjunkce a kvadratury, to budete schopni převést v tvůrčí a umělecký potenciál, protože máte pozoruhodnou schopnost opatrnosti a sebeovládání, a je-li vaše energie ovládána určitými aspekty, budete mít úspěch v oblasti, která přináší osobní uspokojení - literatura, hudba a podobně. Toto je především postavení umělce, jelikož vůdčí nadání není výrazné, přestože jste uchráněni materiálních tužeb a starostí (a proto se o vás možná říká, že máte v životě jisté materiální štěstí), nejsou pro vás peníze důležité víc než coby jistota při dosažení osobních, idealistických cílů.

Jste vysoce citliví v emocionálních záležitostech, vnímaví k lásce a lichotkám, musíte si ale dát pozor, abyste se nezapletli se špatnými lidmi, protože je možné, že vás vaši přátelé budou využívat. Pokud zažijete větší zklamání v lásce na začátku vašeho života, zanechá ve vás výraznou stopu, která bude mít dlouhotrvající vliv.

Máte vrozený seriozní názor na život. Život je pro vás reálný, berete ho vážně, a pokud není jeho cílem hrob, máte o posmrtném dění spíše metafyzické než náboženské představy. Přitahují vás okultní, tajemné, skryté věci. Fascinují vás neobvyklá studia a potěšení. Může se vás zmocnit magie a spiritualismus a vy uvěříte teorii nadvlády duše nad hmotou a obdobným myšlenkovým proudům. To je dobrá věc, protože zde existuje sklon k nemoci odvozený od nervů a starostí, ale vůle ovládaná myšlením dosti napomůže odstranit sklony k hypochondrii.

Jste dosti soběstační a je zde patrný sklon k introvertnosti. Měli byste pěstovat objektivitu a výmluvnost a snažit se nebrat sebe a své problémy příliš vážně -nebo aspoň, pokud se berete vážně, probírejte záležitosti raději s dobrým přítelem, než abyste je v sobě tajit. Musíte to dělat dobrovolně, protože vás nikdo nepřiměje k řeči, pokud sami nebudete chtít. Mlčíte jako ryba, nesnášíte vměšování do svého soukromí a vytrvale odrážíte tvrdohlavé vetřelce. Za normálních okolností jste dosti poddajní, ale to neplatí, pokud jste pod tlakem, ani když máte zformovaný názor a někdo vám příkře odporuje. Pak se dokážete postavit i na zadní!
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »