Slunce v Panně + Luna ve Lvu


Charakteristika

Jste člověk nezlomného charakteru, absolutně oddaný povinnostem. Ať vám do srdce pronikne jakákoli vzpurná zášť, nikdy vás nesmete z cesty, kterou považujete za správnou a poctivou. Proto můžete být zneužíváni, neboť když ve vás někdo vyvolá přesvědčení, že máte před sebou nějakou povinnost, nikdy se neotočíte zády, aniž byste ji nesplnili. Vaše vnitřní hodnota má často problémy nalézt odpovídající odměnu ve vnějším světě. Nedokážete příliš dobře řídit lidi a vedoucí místa, kam vás žene smysl pro povinnost, na vás mohou být příliš náročná.

Velice si věříte, ale nevěříte své schopnosti přimět jiné, aby si uvědomili a ocenili vaši hodnotu. Pravděpodobně se smiřujete s nepochopením a frustracemi. Proto se nesnažíte vytvářet si vlastní příležitosti a předáváte lákavé možnosti, které se vám naskytnou, někomu jinému, protože se obáváte, že byste je nedokázali využít. A celou dobu přitom kdesi uvnitř prožíváte palčivý pocit vlastní povolanosti, nicméně vám činí potíže dostat jej na povrch. Měli byste se donutit k nezávislosti, přijmout zodpovědnost, využít příležitosti a přimět druhé lidi, aby vás ocenili. Příliš se spoléháte na to, že váš charakter, vaše cena, vaše svědomitost budou automaticky oceněny, protože v sobě chováte naivní víru v lidskou povahu, kterou nedokáží zničit ani roky, ani tvrdé rány osudu, zkrátka se stěží naučíte, jak to na světě chodí. Stále věříte, že pokud budete dělat správně svoji práci, tak budete odměněni, a jste ohromeni a zmateni, když slaví úspěch méně hodnotní, úskočnější lidé.

To pravděpodobně znamená, že jednoho dne budou rodinné povinnosti spočívat výlučně na vás, buď v důsledku onemocnění vašeho partnera, nebo z nedostatku jiných možností. Vaše hodnota je testována okolnostmi. Žádoucí je pro vás agresivita - menší víra ve spravedlivou odměnu a větší průbojnost. Stroze a prakticky řečeno, svého cíle dosáhnete s méně pevným charakterem a větší úskočností, s nějakou metodou, která by ukázala vaši hodnotu. Máte sklony ke zbytečné skromnosti.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »