Slunce ve Lvu + Luna v Beranu


Charakteristika

Toto je postavení výjimečné odvahy. Váš život se rychle vyvíjí, protože neexistuje nic, z čeho byste měli strach, a vaše značná duševní i tělesná energie vás velmi brzy v životě povede do stále nových dobrodružství, nových lásek a nových zkušeností. Toto je znamení silného vůdce, v myšlení i jednání, schopného zastávat vysoká vedoucí postavení a díky odvaze a bezúhonnosti je obvykle zvládá na výbornou.

Tato intenzita v myšlení i konání a zároveň absence strachu se pravděpodobně rovněž promítne do aktivního milostného života, v němž pohrdáte konvencemi, a jste určitým způsobem ochotni obětovat vše pro lásku. Individuální přístup je u vás zpočátku až příliš silný: věrnost lásce, ryze osobní až sobecké cíle však nakonec ublíží předznamenaným možnostem této konfigurace. Musíte se naučit nestrannosti, objektivitě a rozumovému přístupu, protože až to učiníte, bude mnohem větší pravděpodobnost, že se zúročí vaše hodnota.
Jste schopni stát se vůdcem, ale cestou k vrcholu se neobejdete bez značného uctívání hrdinů, protože budete svou vřelost v lásce transformovat do idealistického pojetí života, do velebení lidí, které se budete snažit napodobit. Můžete někoho milovat a hluboce s ním nesouhlasit, aniž by si tyto dvě stránky vaší povahy navzájem překážely. Jste zastáncem povinnosti, spravedlnosti, pravdy a dali byste život za tyto ideály. Jste rozený bojovník a nikdy nebudete stát na nečestné, malicherné nebo sofistické straně debaty. Vaše přitažlivost je produktem vašeho duševního potenciálu a způsobuje, že přitahujete pozornost v každém prostředí, v němž se pohybujete. Jste oddaný milenec, věrný přítel, soucitný a rozumný šéf, přísný, ale spravedlivý vůdce.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »