Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna v Býku

Slunce v Blížencích + Luna v Býku


Charakteristika

Jste jedním z nejoblíbenějších lidí, kteří existují. Vaše šikovnost vám získává přátele a vaše stálost vám je udržuje. Jelikož podřízenost vlivu Blížencům je pevnou skálou Býka, a přestože okolnosti vašeho bytí vám mohou přinášet zklamání a smutek v důsledku odloučení od těch, které milujete, nebo kvůli jejich nespolehlivosti, vy sami zůstanete nedotčeni a věrni svým ideálům a svým přátelům.

Jste romantičtí bez vrtkavosti, zřídkakdy opouštíte pevně ukotvené vztahy. Jste dobrý vedoucí pracovník díky své vytrvalosti a rozhodnosti, která může překvapit ty, kteří vidí pouze blýskavý povrch a půvab vaší povahy. Máte rovněž výrazné intelektuální a umělecké nadání, je možný také tvůrčí talent, nebo výrazná kritická a analytická povaha. Pravděpodobně velice dobře vidíte do lidí a současně jste vůči nim tolerantní. Ale nenecháte se napálit. Prosťáčka, darebáka i podvodníka vidíte ve skutečných barvách, ať mají nasazenou jakoukoli masku, a dokážete se postarat o to, aby vám neublížili, a současně neublížíte ani vy jim. Toto je dobrá kombinace pro světský pokrok, dává vám zdravý obchodní úsudek a rozum, stejně tak jako schopnosti pro jemné a složité obchodní tahy.

Můžete mít velmi úspěšnou obchodní kariéru; je zde pravděpodobnost uměleckého nebo odborného zaměstnání. Při některých aspektech se můžou objevit problémy způsobené ženami u mužů a zdravím u žen, ale v každém případě značná schopnost soustředění a rozhodnost uspět, která obecně přinese sladké ovoce.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »