Slunce v Býku + Luna ve Vahách


Charakteristika

Jste výrazně romantičtí, a ať už bude vaše postavení nebo zaměstnání jakékoli, váš úspěch, neúspěch, štěstí i zklamání, budou záviset na vaší citovosti. Můžete být herec a vyvozovat úspěch a uspokojení od citového povzbuzení obecenstvem, můžete být básník a vyjadřovat své city a pocity světa obzvlášť působivou formou, budete-li manžel nebo manželka, můžete získávat největší uspokojení od svého partnera, ale kamkoli půjdete, bude pro vás tak či onak důležité vaše srdce. Ať bude váš intelekt jakkoli silný, nebo ať se budete zdát jakkoli objektivní a rozumný, ať se vaše agresivita jeví jakkoli neosobně, máte skutečnou potřebu sympatií a přízně. Jste v zásadě stálí a upínáte svou oddanost k jednomu člověku nebo ke své rodině; přestože v kombinaci s urřitými aspekty může probíhat ustavičné hledání spřízněné duše, které vás dovede do mnoha různých vztahů.

Toto je v každém případě postavení vysokého nervového napětí.

Jste schopni dosáhnout významné kariéry v čemkoli, co se týká, buď veřejnosti, nebo mladých lidí, protože dvojitý vliv Venuše (Slunce i Měsíc jsou v jednom z Venušiných znamení) vám dodává značný šarm, který nemůže rozptýlit ani velká nervozita; a jsou-li vaše energie ovládány určitými aspekty, je pravděpodobná velká oblíbenost a úspěch. Jako muž budete oblíbený u žen - a bude se vám to nesmírně zamlouvat! Jako žena nebudete mít nikdy nedostatek obdivovatelů a milenců. Důsledky vašeho milostného života (ať náležíte ke kterémukoli pohlaví) občas povedou i k utrpení a zklamání.

Potřebujete především samostatnost - schopnost cítit, že jste soběstační, protože oddanost druhé bytosti, přestože je krásná a romantická, ve vás může vyvolat zmatek, pokud příslušná osoba není vstřícná, nebo pokud je vaše láska nějakým způsobem nucené ukončena. Nakonec se budete muset naučit spoléhat sami na sebe, a pokud se to naučíte brzy, ušetříte si značné zoufalství a nutnost dalšího přizpůsobování se v pozdějším životě.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »