Slunce ve Střelci + Luna ve Lvu


Charakteristika

Zbožňujete čest. Veškerá vaše energie, ctižádost, láska jsou založeny a mají kořeny ve vašem pojetí cti. Díky energii, jasným cílům a bezúhonnosti pravděpodobně dojdete daleko a získáte si široký obdiv, uznání a důstojnost. Život berete vážně a snažíte se jej žít co nejlépe. Milujete spravedlnost a dokážete ji zbarvit laskavostí. Díky uvážlivému nasměrování svých schopností se rychle vznesete ve své kariéře.

Jste odvážní - fyzicky i morálně. Jste svým vlastním pánem i pánem svého osudu a nebojíte se žádné překážky ani protivenství, pokud víte, že jste v právu. Budete hájit stejně vznešené i méně vznešené cíle se spravedlností po boku a od nikoho se nenecháte uplatit. Máte filozofické, velkorysé myšlení, bujnou fantazii a kreativitu, takže jakékoli schéma, které si představíte, nebo jakýkoli cíl, který si sami stanovíte, se velmi brzy uskuteční, když budete mít jeho jasný obraz v mysli. Pak veškerá vaše energie spolupracuje, aby vytvořila hmatatelnou realitu z toho, co je již reálné ve vaší fantazii. Tato kreativní, fotografická představivost je vaší velkou výhodou, protože máte odvahu představovat si velké věci a morální, intelektuální a fyzickou sílou je pak dokážete uskutečňovat.

V lásce jste vášniví, věrní, idealističtí a stálí. Váš ideál lásky následuje hned za vaším ideálem cti. Nezklamete nikoho, komu dáte své slovo. Všechny tyto vlastnosti přirozeně vedou k úspěchu v životě, který vám bude jen málo lidí upírat, protože spočívá na pevných základech snaživé práce a osobní bezúhonnosti.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »