Slunce ve Vahách + Luna v Raku


Charakteristika

Jste nesmírně přizpůsobiví a schopní přejímat charakteristiku okolního prostředí, což je velice výhodné v obchodě i ve společenském kontaktu. Svou přizpůsobivostí spojenou s rychlým vnímáním si získáváte významné lidi a dosahujete dokonce závratného vzestupu. Jste citliví v rozumové i citové oblasti a opatrně, ale rychle postupujete kupředu díky tomu, že znáte ty správné lidi.

Máte ve zvyku předvídat, co si druzí myslí, a přizpůsobovat jim svoji náladu i názory. Vaše chování je vrozeně lichotivé, aniž by bylo ponížené nebo podlézavé, protože máte neustále na paměti svoji důstojnost a důležitost. Díky vrozené mírumilovnosti a taktnosti se budete vyhýbat hádkám a sporům, rovněž dokážete zabránit vzniku nepříjemných situací. Ale pokud bude dotčena vaše hrdost nebo vaše osobní práva, budete bojovat a jste schopni dát najevo značné rozhořčení a temperament. Jste individualista, co se vás týče, ale máte malý zájem o práva druhých. Zabýváte se vlastními záležitostmi a daří se vám nezasahovat do cizích, ani bojovník za sociální spravedlnost nebo za práva mas nejste. Vaše cíle a filozofie jsou soustředěny na sebe sama, a přestože dokážete chápat obecné záležitosti, nijak zvlášť vás nezajímají.

Vaše pružnost a přizpůsobivost může přerůst ve slabost, pokud dovolíte osobní, romantické, smyslné stránce vaší povahy, aby převládla, protože pak vaše touha činit radost nabude ničivé podoby a vy budete dělat radost lidem, kteří za to nestojí, a souhlasit s myšlenkami, které jsou v zásadě nerozumné. Musíte si na to dávat pozor, protože pod rouškou romantiky nebo citových podnětů může vaše bezbřehá ochota zcela pohltit vaši vůli.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »