Slunce v Raku + Luna ve Lvu


Charakteristika

Máte velký cit pro druhé lidi a zakrýváte svou nezávislost kooperativním duchem, který ve skutečnosti není příliš hluboký, protože jste v hloubi duše individualista, a pokud dojde na lámání chleba, budete mít vlastní názory a dokážete je ostatním předložit tak, aby se jim líbily. Přitom víte, že více much chytíte na cukr než na ocet, a proto jste schopni vyvolávat iluzi úslužnosti. Uzavíráte kompromisy tím, že dáváte najevo, že chápete, co má druhý člověk v úmyslu, ale nakonec stejně uděláte to, co chcete. V přítomnosti uznávané autority budete přijímat rozkazy, ale vaším ustavičným cílem je vypracovat se na postavení, kde byste mohli udílet rozkazy vy sami.

Jste hrdí, čestní a vážíte si sami sebe. Když chce někdo zneužívat vaší zdánlivé dobroty, jste schopni prostě odejít s chladnou hlavou, bez zloby nebo nenávisti. Nemáte velkou víru v lidi, ale věříte, že z nich dokážete dostat to, co by jiný nedokázal. Věříte, že přestože jsou lidé v podstatě ošidní, zrádní nebo hloupí, vám budou věrní, i kdyby nebyli věrní jiným. V podstatě v tom máte pravdu, protože váš smysl pro spravedlnost a poctivou hru k vám lidi přitahuje, a dokonce i ti, kteří nemají zvláštní smysl pro právo a bezpráví jako takové, budou pod vaším vedením dělat ty správné věci. Berete sami sebe dosti vážně a druzí jsou ochotni akceptovat vaše hodnocení sebe sama, které je podivuhodně přízemní. Budíte dojem pýchy a arogance a vaši druhové jsou ochotni předpokládat, že za tím musí být něco víc.

Máte smysl pro analýzu, detail a obchodní organizaci a často budete působit ve vedoucím postavení v obchodním nebo odborném povolání. Citově jste věrní, aniž byste byli stálí, pokud víte, co myslím, což vy určitě víte! Velice dobře rozumíte sofistice Ernesta Dowsona: „Byl jsem ti věrný, Cynaro! Svým způsobem." Jste tolerantní vůči lidským slabostem včetně svých vlastních, ale v záležitostech věrnosti v lásce jste schopni rozporuplného postoje: „Dělej to, co říkám, ne to, co dělám!"
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »