Slunce v Raku + Luna v Panně


Charakteristika

Urazili jste dlouhou cestu od dítěte, které bylo citlivé, plaché a bálo se vlastního stínu; i když jste stále citliví a do určité míry plaší, zbavili jste se díky rozumu těchto rysů a prostou silou vůle a duševním potenciálem jste zaujali své místo ve světě jako člověk, s nímž je nutno počítat. Stále si uvědomujete jistou vnitřní rozechvělost, když se snažíte učinit důležité rozhodnutí, a především když se snažíte přimět ostatní, aby vykonali vaše rozkazy. Vaše potřeba úspěchu je ale tak silná a vy jste tak dokonale rozvinuli své rezervy a duševní klid pod svým ochranným brněním, že budete pravděpodobně na nějakém význačném místě, kde budou lidé záviset na vašem slově a budou dělat to, co jim řeknete. Nejste přirozeným pánem, protože jste v zásadě nejistí sami sebou, což zastíráte až přehnanou autoritativností a trváním na absolutní poslušnosti vůči zákonu - a především vůči vašemu slovu.

Jste naprosto konvenční, a přestože můžete uvažovat v rámci společenského pokroku, přísně věříte na autority - především na tu vlastní. Vaše moc nad lidmi vyplývá z citlivosti vůči tomu, co si oni myslí a co cítí, a vaší schopnosti vcítit se do nich a zapomenout na vlastní individualitu. Váš takt může být buď konstruktivní a přispívat k vašemu pokroku, nebo slabý a patolízalský, ale v každém případě je diktován vaším citem pro politiku a osobní prospěch. Zřídka budete bojovat za ztracenou věc - jako Bůh bitev budete vždy na straně silnějšího.

Jste milý a příjemný člověk, vysoce přístupný citům, sympatiím a pochopení; pokud na vás protivník není příliš silný, může vás vyvést z rovnováhy a zmást tvrdostí nebo nevlídností, ale dokážete se mu postavit. Vybudujete si nebojácnost a odvahu na základě pocitu ostychu. Jste věrný a chápavý milenec, přestože můžete svého partnera dovádět k šílenství svou citlivostí. Jako zaměstnavatel dokážete mást své podřízené tím, že ustavičně měníte názor. Musíte kultivovat skutečnou sebedůvěru, aby se vaše skutečně významné schopnosti dočkaly odpovídajícího uznání.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »