Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Štíru - Luna ve Vahách

Slunce ve Štíru + Luna ve Vahách


Charakteristika

Během života se hodně naučíte díky své citlivé povaze, protože na počátku budete jako beránek mezi vlky. Máte v sobě kombinaci jisté naivity a horlivosti, což vám přináší rány a otřesy, když zjišťujete, že každý není tak přímý jako vy a že nežije podle vašich vznešených představ o lidech, životě, lásce a mezilidských vztazích. Zkušenost vás naučí podezíravosti a vaše schopnost rozlišování se bude zvyšovat. Do svých úsudků vnášíte značnou míru dobrého vkusu a idealismu, které z vás činí vysoce konstruktivní sílu v jakékoli vrstvě společnosti.

Váš idealismus dostane praktický nádech, aniž by ztratil vysoká měřítka. Naučíte se chápat lidi, aniž byste byli přehnaně podezíraví. Vytvoříte si smysl pro pozemské věci, ale to vaší osobnosti nevezme romantický idealismus. Jste velmi společenští s notnou dávkou klidu a šarmantních způsobů, které v lidech vyvolávají dojem, že je potřebujete - a vy je skutečně potřebujete, i když ne tolik, jak by si mohli myslet. Jste půvabní, přívětiví, zdvořilí a nikdy neztrácíte svoji důstojnost. Vaše sebedůvěra přerůstá téměř v pýchu, ale zřídka bývá urážlivá. Víte, jak každého zbavit rozpaků, a jste báječný hostitel či hostitelka.

V lásce jste vášniví, upřímní, věrní a romantičtí - jste ideální milenec, tolerantní vůči touhám druhých a citlivý k jejich potřebám. Máte ustavičně v pohotovosti čidla na reakce, názory a pocity druhých lidí a dokážete vyvodit z jediného slova, pohledu, výrazu nebo gesta mnohem víc, než pochopí většina lidí ze sáhodlouhého vysvětlování.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »