Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna ve Vahách

Slunce v Blížencích + Luna ve Vahách


Charakteristika

Jste aktivní, romantický člověk s bujnou fantazií - chytrý, společenský a idealistický - a vedete aktivní život, v němž s úspěchem kombinujete práci a potěšení. Značné štěstí v materiálních záležitostech vám usnadňuje cestu životem a dokážete díky vlivným přátelům a vlastnímu úsilí těžit z různých zkušeností. Jste velmi optimističtí, flexibilní a skleslost vás nikdy neovládne na dlouho. Využíváte to, co vás potkává, protože netoužíte formovat lidi ani svět podle svého, ale spíše se sami přizpůsobujete. Proto jste schopni najít něco, co vás zaujme, nebo něco, čím si vydělat na živobytí, ať se objevíte kdekoliv a jelikož jste neúnavní a aktivní, pravděpodobně se budete objevovat hned tu a hned zase tam.

Rádi cestujete, a kdybyste mohli, nejraději byste procestovali celý svět. Pokud to není možné, cestujete alespoň všude, kam můžete, nebo využíváte svoji aktivitu ve styku s přáteli, partnery, láskami, knihami nebo studiem. Jste nervózní a výřeční, dobří v konverzaci -možná až příliš dobří -, protože vaše příběhy jsou pravděpodobně detailní, komplexní a dlouhé. Rádi spřádáte dobrodružné historky a vyžíváte se ve všem, co má osobní nebo romantický nádech, ale protože nejste zlomyslní, nešíříte klevety.

V citových záležitostech jste spíše pasivní než vášniví a rychle vyčerpáte možnosti svých milenců a odporoučíte se jinam. Nesnášíte přetvářku a raději opustíte milence/milenku nebo manžela/manželku, než abyste tolerovali osobní či finanční bezpráví z jeho/její strany. Toto postavení má sklony ke dvěma manželstvím. Prožijete citovou bouři a změníte se, poučíte se ze zklamání a půjdete dál.

Toto je dobré postavení pro jednám s velkými skupinami lidí a můžete být úspěšní ve společenské práci, práci s personálem nebo ve vedoucím postavení, které obnáší kontakt s mnoha jednotlivci.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »