Slunce v Beranu + Luna ve Lvu


Charakteristika

Kombinace romantiky a dobrodružství dodává vašemu životu na zajímavosti. Máte vytříbený smysl pro obojí, dosti loajální a stabilní starostlivost i cílevědomost z vás činí dobrého přítele, dobrého milence a dobrého obchodníka - navzdory skutečnosti, že chcete jít svou vlastní cestou a většinou se vám to i daří. Máte rádi nejen jednotlivce, nýbrž lidi všeobecně, a ostatní to cítí, proto se kolem vás rojí a naplňují váš život příjemnými přátelskými kontakty. Tento silný společenský moment a atraktivita může v extrémních případech vytvořit „Velkého milence" - dona Juana nebo jeho ženskou obdobu. V každém případě prvek lásky sehraje ve vašem životě důležitou roli. Potřebujete lásku a přízeň a většinou se vám ji daří získat.

Toto je dobré postavení pro vedoucí pracovníky a vy dokážete zvládat všechny záležitosti, jak své, tak i cizí, navíc s vynikajícími výsledky. Dokážete se dobře vyjadřovat, ba jste až výmluvní, a možná máte výjimečně krásný hlas. Máte jasně formulované ambice, které mají osobní povahu. Potřebujete úspěch pro uspokojení pocitu vnitřní sebeúcty, stejně tak jako pro uznání vnějšího světa. To svědčí o skutečně kreativním duchu, protože tvoříte na základě kombinace rozumu a citu, který dodává oheň vašemu dílu, ať je jakékoli, zatímco intelektuální obsah mu nijak neškodí. Daří se vám, aby se vaše city a instinkty zdály přijatelné a dokonce nevyhnutelné nejen vám, ale i ostatním, což má uspokojivý dopad na to, že vás druzí berou vážně, protože cítí zásady a solidnost ve vaší povaze.

Navzdory všem zmíněným vlivům (pokud se toto postavení objeví v horoskopu, který je složen z mnoha trigonů, především pokud neexistuje kvadratura k Slunci nebo k Měsíci) můžete být šťastni, i když nerozvinete vlastní schopnosti. V tomto případě se ale nevyhnete vysokému stupni lhostejnosti. Věci k vám přicházejí - mnohé by vás mohly zaujmout - a projevený osud leží a spí, aniž by vůbec našel vhodné uplatnění. Za těchto okolností se budete možná jevit trochu nafoukaní, příliš spokojení sami se sebou, trochu jako byste pojímali lidi i štěstí jako samozřejmost a jako své právo.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »