Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna v Blížencích

Slunce ve Střelci + Luna v Blížencích


Charakteristika

Máte dobrodružného ducha a v pomyslném i pravém slova smyslu důkladně procestujete celý svět. Máte štěstí ve finančních sférách a dostává se vám dostatek peněz, takže jste chráněni před nouzí. Neděláte si příliš velké starosti s jistotou, pravděpodobně proto, že jste ji vždycky měli, ale vždycky jste nějak schopni se vymluvit z obtížných situací a vykouknout na jejich druhé straně s plnými kapsami. Jste výřeční, umíte se dobře vyjadřovat slovem i písmem. Toto je jedno z těch postavení, která si úctyhodně vydělávají na živobytí svým duchem, a přitom se jim daří dosahovat značné všeobecné prestiže. Je to výrazně akademické a umělecké postavení, a pokud pracujete v obchodním povolání, můžete z něj odejít a pustit se do duševní práce, která vám přinese větší ocenění při menším vynaložení vnitřní energie.

Myšlenka na získání něčeho za nic nebo za velice málo je vám velmi sympatická. Navíc víte, jak to udělat; ostatní vám dobře platí za to, co jim nabízíte. Máte schopnost dramatizovat vlastní schopnosti, takže ti, kteří jsou u moci, jsou dychtiví a ochotní dobře platit za to, co říkáte.

Dokážete nesmírně dobře prodat své schopnosti, rádi stojíte v centru pozornosti. Budíte dojem moudrosti a velké skryté síly, ale jen vy sami víte, kolik sil máte v rezervě, i když to pravděpodobně neřeknete nahlas. Velice dobře si uvědomujete svůj svět, i když už ne tolik sami sebe, a pravděpodobně se berete trochu příliš vážně, což může být jedním z důvodů, proč vás berou vážně i druzí. Jste dost hrdí, což může být někdy až malicherné, a jste schopni říkat jedovaté věci o někom, kdo s vámi soutěží o pozornost okolí.

Pro druhé pohlaví jste atraktivní, ale v lásce nestálí, váš neklid totiž vyžaduje neustálou změnu. Navzdory idealismu, který vyjadřujete, jste značným realistou a vyznáte se v tlačenici. Neudělali byste nic nečestného, ale dokážete ospravedlnit celou řadu pragmatických nebo praktických důvodů. Jste oportunističtí a neradi vidíte zmařené příležitosti. Jste schopni pomoci si sami v pravý čas a dostat se až na vrchol, právě když si ostatní myslí, že byste měli být dole a zcela vyčerpaní.

Toto je tím či oním způsobem postavení průkopníka, který je schopen ovlivňovat myšlení druhých směrem k praktickým záměrům a současně postupovat kupředu i k vlastnímu prospěchu.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »