Slunce v Rybách + Luna v Raku


Charakteristika

Jste dramatik a hra, o niž máte největší zájem, je vaše drama. Jste citliví, otevření vůči názorům a citům svého okolí a díky jakémusi šestému smyslu dokážete dávat publiku to, po čem nejvíce touží, ještě než si uvědomí svoje tužby. Jste zdvořilí, milí, ohleduplní, skutečně lidumilní, snažíte se dávat chudým a potřebným, i když kvůli tomu musíte přinášet značné oběti. Jste velmi plaší a vaše osobnost a energičnost jsou výsledkem přísné sebekázně, protože jste překonali plachost a trému a přiměli jste se předstoupit před publikum. Proměnili jste plachost v citlivost a strach v pochopení druhých lidí - a když je pochopíte, nemusíte se jich obávat, víte, jak s nimi jednat.

Můžete dosáhnout úspěchů jako herec, lékař, ošetřovatelka, ministr, diplomat nebo policista či detektiv, tedy v povoláních, kde je přínosem znalost duševních a citových procesů druhých lidí. Máte jisté nadání pro obchod, ale to se pravděpodobně projeví spíše v hospodaření s vlastním majetek než v obchodní kariéře, protože hledáte čistě osobní způsob vyjádření. Nejlépe se vám bude dařit, pokud si to nasměrujete k umění. Jste tak velmi citliví vůči dojmům, že máte nadmíru romantický život, v němž se střídavě zjevuje pomíjivé štěstí. Rychle a snadno se urazíte a dokážete dovádět lidi k šílenství intenzitou svého rozčilení nad zdánlivě bezvýznamnými věcmi. Jste temperamentní a náladoví jako aprílové počasí. Toto je dobré postavení pro materiální blahobyt.

Jste tak všestranní, že se budete pravděpodobně věnovat dvěma povoláním současně (už ani nemluvě o dvou láskách), a v obou se vám bude dařit. Tak či onak povedete dvojí život podle biblického úsloví, že levá ruka neví, co dělá pravá. To je v pořádku, dokud se do toho příliš nezamotáte.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »