Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna ve Střelci

Slunce ve Střelci + Luna ve Střelci


Charakteristika

Psychická energie je vaší silnou i slabou stránkou. Pokud se toto postavení objeví s určitými aspekty, budou pro vás nervy představovat problém v té či oné podobě vlastně ustavičně. V každém případě potřebujete i bez těchto kombinací dostatečné uvolnění. Máte filozofické myšlení, snadno přeskakujete od jednotlivostí k obecnostem, vidíte věci, lidi a problémy spíše v obecných než specifických souvislostech. Vaše povaha obsahuje silný motiv oddanosti a máte sklony k rituálnímu přijetí nějakého náboženství, kodexu nebo základního souboru víry, k němuž upínáte svoje představy a činíte z něho myšlenkový základ pro život. Dokonce i s některými aspekty, které z vás mohou činit pokrokového a možná radikálního myslitele, bude vaše myšlení, i když revoluční, strukturované a konstruktivní, mít sklony spíše k utopii než anarchii. Máte silnou potřebu klasifikace: zařazujete věci do přihrádek a kategorií a stejně třídíte informace.

Jste velmi citliví a temperamentní, schopní extrémních pocitů štěstí a zoufalství, a to vše v rozmezí několika vteřin. Hrubost a nevlídnost vás skličují a urážejí a lze vás ovládnout pouze působením na city a rozum, protože navzdory své citlivé povaze byste neustoupili nespravedlnosti, nevlídnosti nebo nelogickým argumentům. Máte v sobě reformátorský rys, věříte, že svět by měl žít podle vašich zásad, vašich kodexů, vašich etických norem. Proto se v tomto postavení často najdou kazatelé, právníci, soudci, a jelikož jsou výřeční, logičtí a přesvědčiví, pravděpodobně získávají značný vliv. Milujete cestování a značnou část své vnitřní energie můžete uplatnit v tělesném pohybu. Je vcelku pravděpodobné, že budete žít a že dosáhnete uznání a úspěchů někde daleko od svého rodiště. Jste totiž doma kdekoli, dokážete se prostě utábořit tam, kde vás zastihne noc.

Toto postavení doprovází velká láska k hudbě a hudba poskytuje velké uklidnění; rovněž s určitými aspekty se tvůrčí sklony mohou projevit ve skládání nebo interpretaci hudby.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »