Slunce ve Střelci + Luna v Raku


Charakteristika

Toto je vysoce intuitivní, poetické a citlivé postavení s přizpůsobivostí, která vám umožňuje využívat své schopnosti téměř v jakékoli zvolené oblasti. Ať si vyberete obchodní či uměleckou dráhu, pravděpodobně ji zvládnete a vyznáte se v ní. Jste schopni závratných myšlenkových abstrakcí, chápete filozofické detaily a máte jednoznačné nadání pro obchod. Když jasně uvažujete, vidíte do každého a do všeho, ale máte v sobě důvěřivý rys, a můžete se proto nechat oklamat hodnověrným člověkem - především pokud apeluje na vaše city nebo marnivost.

Podobně jste schopni uvěřit ve zvláštní doktríny, metafyziku, spiritualismus a podobně. To se pravděpodobně rovněž odrazí v obchodě, protože jste optimista a dokážete si představit uspokojivé vyústění těch nejpodivnějších schémat a plánů. Zábavné na tom je to, že když budete využívat svoji vynalézavost a energii, přinese vám to jisté výsledky, protože žádný úkol pro vás není příliš těžký, když k jeho splnění využijete rozum. Musíte být ovšem opatrní, abyste se kvůli svému optimismu a citlivosti nedostávali do pokušení marnit vlastní energií na nemožné. Ochotně byste se vydali hledat tři zlaté vlasy děda Vševěda, kdybyste byli přesvědčeni, že tím něco získáte. Snažte se nejprve jít na kořen věcí, než popustíte uzdu svému nadšení - a než něco zahájíte, ujistěte se, že to opravdu chcete dokončit, protože vaše energie a nadšení občas zničehonic poleví. Ne že byste ztratili odvahu, ale prostě najednou vidíte něco jiného, co vás zaujme.

Citově jste romantičtí, idealističtí a trochu přelétaví. Není to ani tak kvůli tomu, že by vás přestalo bavit staré, jako spíše to, že vás zaujme nové. Ve všem - ve studiu, obchodě, lásce, idejích, myšlení, byste měli hledat spíše hloubku než vzdálenost. V obchodě hledejte spíše rozum než oslnivost, v tvůrčí práci stejně jako v umění hledejte spíše kvalitu než kvantitu, v lásce nacházejte spíše soustředění než pestrost. Dočkáte se odměny za své schopnosti a vznešenou filozofii v přímém poměru k míře soustředění a nerozmělňování energie.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »