Slunce v Býku + Luna v Panně


Charakteristika

Máte šarm, vyrovnanost, klid a obdivuhodný rozsah O zdravého rozumu, v němž rozvinete tyto vlastnosti ve svůj intelektuální a ekonomický prospěch, ale bude to záviset i na dalších okolnostech. Pokud nejsou přítomny žádné konjunkce nebo kvadratury ke Slunci nebo k Měsíci, budete pravděpodobně proplouvat životem půvabně a uvolněně, budete mít štěstí v materiálních sférách, aniž byste se jim museli příliš věnovat. Jako by o vás bylo vždycky postaráno, a pokud musíte, dokážete se o sebe postarat sami, protože toto je jedno ze šťastných materiálních postavení. Pokud jsou přítomny konjunkce nebo kvadratury ke Slunci, k Měsíci, nebo k obojímu, dovede vás vaše nespoutaná energie, inteligence a především zdravý rozum velmi daleko, ať už na intelektuální nebo umělecké dráze.

Vaše vůdčí schopnosti nejsou výrazné, ale v duševních záležitostech nebo při vykonávání rozkazů nadřízeného jste výborní. Silná nezávislost Býka vám ovšem znesnadňuje přijímat rozkazy po delší dobu, a proto se vám bude nejlépe dařit ve svobodném povolání, které nezávisí na dávání ani přijímání rozkazů - v umění nebo literatuře.

Máte vysokou inteligenci, a přestože nejste předčasně duševně vyspělí (vaše city předbíhají váš intelektuální vývoj), pilně se učíte a vydržíte dlouho, jakmile jednou začnete. Budete stále číst, studovat a vstřebávat to, co vám budou předávat druzí. Navíc máte půvabné a šarmantní chování. Určitě budete populární. Toto postavení předznamenává značný intelekt a přináší úspěch v kariéře, která závisí na tomto daru. Hlavní nebezpečí tkví v tom, že všeobecně pojímané štěstí a snaha chránit se před starostmi zadusí možnosti dalšího rozvoje, protože sklon k intelektuálnímu uvolnění a spánku je velmi silný, především jsou-li uspokojeny emocionální potřeby (které jsou velmi silné). Prospěje vám trocha nepřízně osudu, která vás popožene kupředu, protože jste nesmírně svědomití a nechcete selhat v práci.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »