Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Kozorohu - Luna ve Vahách

Slunce v Kozorohu + Luna ve Vahách


Charakteristika

Máte jakousi impulzivní víru ve vlastní neomylnost, která z vás může činit pouhého excentrika, dogmatika, strnulou a nepružnou osobnost, nebo vás může dostat až k samotným vrcholům, to pokud zkombinujete vrozenou sebejistotu s touhou po činech. Jste trochu bojovník a musíte překonávat sklony k nedůtklivosti a hádavosti. Na mnoho věcí se díváte z neskutečného a fantastického úhlu pohledu, a pokud nemáte obrovskou vnitřní hnací sílu, budou vás lidé považovat za pouhého podivína.

S určitými aspekty máte báječnou šanci vystoupit do velkých výšin ustavičným a téměř fanatickým lpěním na svých ideálech nebo cílech, za těchto okolností máte nad lidmi až magickou moc. Bez některého z těchto povzbuzujících vlivů si dejte pozor na pouhou excentričnost, zvláštnost a podivínství, protože máte velmi neobvyklé názory a v důsledku netrpělivosti těžko prezentujete sebe nebo své názory na veřejnosti.

Nejste přímo romantičtí. Máte v sobě jistou lhostejnost, která popírá vaši potřebu kontaktu s lidmi. Jste nesmírně společenští a rádi se obklopujete lidmi, ale současně k nim pomalu získáváte bližší vztah, jste podezřívaví, hrdí a trochu povznesení. S určitými aspekty se to může změnit v nesmírnou společenskost a velké problémy nastanou v důsledku nestálých a impulzivních citů. Vaše citové a rozumové pojetí se navzájem matou. Považujete za fakta to, co pociťujete emocionálně, a dostáváte se do nesnází díky své důvěřivosti, pokud vaše opatrnost nezafunguje. Když funguje, připravujete se o sympatie lidí. Toto je dosti obtížné postavení a vaším hlavním úkolem je vzdát se některých idejí, trochu své nezávislosti a uzavřít kompromis s reálným světem. Váš úspěch se dostaví díky schopnosti uzavírat kompromisy, jak s lidmi, tak s idejemi; a čím více se budete učit spolupracovat, tím větších úspěchů budete dosahovat.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »