Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Býku - Luna ve Vodnáři

Slunce v Býku + Luna ve Vodnáři


Charakteristika

Vaše přívětivost, usměvavost, laskavost a celkově mírné a půvabné chování skrývají jádro pevných úmyslů, které překvapí vaše přátele, pokud na něj narazí. Ustupujete s úsměvem, vzdáváte se (do určité míry), uděláte taktně a půvabně krok zpět a úkrok stranou, ale nikdy ani na okamžik nezapomínáte, co chcete. Vzali jste si k srdci radu svatého Pavla: „Proto buďte moudří jako hadi a neškodní jako rackové." Jen zřídkakdy musíte vstoupit do otevřeného konfliktu, protože jste se naučili umění obcházet zdi místo toho, abyste je proráželi hlavou, a přestože nemaříte energii ani čas na zbytečné obeplouvání, raději si lidi získáváte, než byste jim vnucovali svou vůli. To vám zajistí úspěch v jakékoli oblasti, protože jste všestranní a schopní ovládat druhé, ať v obchodě, nebo politické kariéře; či jste schopní ovládat sami sebe, ať v uměleckém, nebo odborném povolání.

Jste hluboce romantičtí a dokonce sentimentální a naučili jste se citovou energii prakticky využívat. Upřímně se zajímáte o lidi a dokážete je pochopit, protože chápete sami sebe, a zdá se, že instinktivně cítíte, že milovat bližního svého znamená málo, pokud alespoň trochu nemilujete sami sebe. Komplex méněcennosti je něco, co prostě neznáte. Jste nezávislí, iniciativní, schopní dojít daleko vlastním přičiněním a zřídkakdy žádáte druhé o pomoc, i když vaši četní vlivní přátelé jsou ochotni vám pomáhat. Hrdost vás nutí, abyste se spoléhali sami na sebe, a vaše schopnosti zaručují úspěch.

Pravděpodobně uzavřete sňatek v mládí, protože jste v lásce vřelí a romantičtí, s vysokým stupněm konvenčnosti a váš idealismus čeká pár útesů a úskalí, než se naučíte, že ostatní nemají tytéž jasné a ušlechtilé názory jako vy. V případě některých aspektů prožijete významné a možná skličující milostné zkušenosti, z nichž ovšem vyjdete s neotřesenými ideály, protože vaše přesvědčení je tak silné, že se pravděpodobně nedá natrvalo narušit. Lidé jsou k vám přitahováni jako vosy na med; cítí váš idealismus, sympatie i vaše přesvědčení, že lidstvo je velmi slabé, ale vy nedopustíte, aby skutečně proniklo na povrch, aby je případně neodradilo.

Milujete mír, pro vlastní užitek i pro blaho světa, vaše přesvědčení a myšlenky přecházejí bezprostředně od osobního k obecnému rozměru. Je-li vaše vzdělání solidní, učiní to z vás politického vůdce, nebo vás to vynese do autoritativního veřejného postavení. Přestože jste mazaný obchodník, nikdy nezapomínáte na čest. Pohrdáte nečestnými prostředky při získávání toho, co dokážete snadno získat čestně, a pokud to nemůžete získat čestně, raději rezignujete.

Toto je velice velkorysé postavení, a přestože možná budete hluboce raněni a nikdy nezapomenete na urážku, odpustíte v souladu se svým přesvědčením o čestném jednání.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »