Slunce v Raku + Luna v Raku


Charakteristika

Jste nesmírně citliví a defenzivní. Máte ulitu, do níž pravidelně zalézáte, a která vás chrání před zásahy vnějšího světa. V osobních záležitostech jste vznětliví a citliví vůči urážkám, ať skutečným nebo domnělým. Proto budete pravděpodobně podezíraví vůči druhým lidem a velmi opatrní při veškerém jednání s nimi, ať obchodním či osobním. Jste velmi srdeční a přirozeně to dáváte najevo, ale obáváte se urážky a odmítnutí, takže se můžete jevit jako nepřístupní.

Dlouho trvá získat si vaši důvěru, a i když si ji někdo zdánlivě získá, pravděpodobně se k němu obrátíte zády při nějakém jadrnějším slově nebo nepříjemné myšlence a znovu se obrníte. Přestože jste nesmírně domáčtí a milujete svůj domov, uzavřete možná sňatek až v pozdějším věku a po sňatku budete možná v manželství nešťastní, nebo si to budete namlouvat, protože většina lidí nedokáže uspokojit váš hluboký smysl pro duševní spřízněnost a vaši touhu po ní. Vstřebáváte veškerou duševní spřízněnost, kterou můžete, a potom nacházíte skrytá místa v duši, která se nenaplnila, a vtom vás přepadá hloubavost.

Tato citlivost, pokud je věnována objektivním záležitostem, z vás může učinit velmi schopného tvůrčího umělce. V obchodě z vás vaše opatrnost a podezíravost činí bystrého obchodníka, a přestože nejste v podstatě vůdčím typem, můžete vykonávat vedoucí postavení, přičemž budete schopni odhadnout své podřízené nebo je udržovat v nejistotě svou mlčenlivostí a rezervovaností.

Jste chytrý diplomat, přičemž vaší silnou stránkou je nechat ostatní vypovídat, dokud se neunaví, a potom jim „nastavit nohu". Bojujete nepřímo a spíše s pomocí odhadování slabin svého protivníka než frontálním útokem. Někdy se může stát, že nastavíte nohu sami sobě, ale nestává se to často, protože se dokážete rychle pohybovat jakýmkoli směrem. Ve vašem řízení lidí budou pravděpodobně vždycky trhliny a nejlepší cestou k úspěchu je přenechat vedoucí postavení někomu jinému, zatímco vy se budete věnovat duševní práci, protože vaše plachost je překážkou řídící práce. Můžete být zmateni a zmást každého kolem sebe svými úhybnými manévry.

Toto postavení značí dobré vlastnosti pro domácnost a milující manžely a rodiče, ale manželství může být obtížné, protože partner vás ve skutečnosti během celého soužití nepozná. Tato úhybnost je obvyklá pro muže i ženy této kombinace, a přestože toužíte po společnosti a duševní spřízněnosti, často ji nezískáte v dostatečném množství, protože se obáváte, že vás jiní nakonec stejně zraní. Odvahu! Pusťte ostatní k sobě, i když to bolí: malá bolest je lepší než ustavičná samota.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »