Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vahách - Luna ve Střelci

Slunce ve Vahách + Luna ve Střelci


Charakteristika

Toto je idealistické, ctižádostivé, dobrodružné a romantické postavení a může na sebe vzít podobu buď vzestupu po žebříčku úspěchu, nebo prosté dobrodružnosti a romantiky. Při určitých aspektech - osobní, smyslná stránka povahy převáží nad tou idealistickou a filozofující. Bude se vám dobře dařit, i když se to neobejde bez citových výkyvů, protože potěšení pro vás bude mít velký význam. S jinými aspekty se více projeví idealistické a ctižádostivé rysy ve vaší povaze; vytrváte-li v některé zvolené kariéře, většinou budete slavit úspěch díky vlastnímu šarmu a úsilí.

Máte schopnost vidět věci v širokých souvislostech a posuzovat budoucnost podle přítomnosti a minulosti, což vašemu chápání a předvídavosti dodává téměř prorocký nádech. Jste příliš hrdí, nezávislí a svou tvrdohlavostí si můžete nadělat nepřátele. Jste vlídní, ale nepůsobíte dojmem vřelého srdce; lidé vás většinou respektují, ale jestli vás milují či nikoli, to závisí na tom, jak rychle se dokážete uvolnit a sestoupit na jejich úroveň.

Máte zájem o velké myšlenky - v náboženství, filozofii, vědě, ať už jste v tomto směru vzdělaní nebo ne, dosti snadno uvažujete v abstraktních souvislostech. To z vás může učinit nerealistického a nepraktického člověka v obchodě a v osobních záležitostech, pokud se ovšem nebudete držet těsně nad zemí.

Jste fyzicky aktivní, rádi cestujete a jste ustavičně v pohybu. Díky své společenskosti navštěvujete večírky a shromáždění a nikdy nejste šťastnější, než při plánování velkolepého pikniku. Ve svých citech jste štědří, když máte romantickou náladu (kterou pravidelně míváte), můžete se jevit nestálí a vášniví současně. Máte dosti protikladnou citovou povahu, vaše ideály vám nezabrání projevit se a dát najevo svoji nezávislost. Máte sklony k nervozitě, podrážděnosti a impulzivnosti.

Pravděpodobně budete v každém případě trochu nespokojení. Hlavu vzhůru, nohy na zemi a rozhodnutí vyrovnat se se světem takovým, jaký je, to přinese největší odměnu vašemu optimismu a nezávislosti.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »