Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna v Raku

Slunce v Blížencích + Luna v Raku


Charakteristika

Vstřebáváte vjemy jako piják, dobře si je pamatujete a pohotově uplatňujete. Proto, pokud tato kombinace existuje s určitými aspekty, je zde dobrá šance intelektuálního a literárního úspěchu. Za těchto okolností najde vaše citlivost konstruktivní odezvu, naučíte se překonávat osobní přecitlivělost a dokážete se soustředit. Bez těchto soustřeďujících vlivů jste citliví, máte dobrou paměť (na osobní záležitosti) a vzletně vyjadřujete, co si myslíte a cítíte, ale poněkud osobnější formou.

Hodně hovoříte o lidech a máte mnoho stížností, které bez váhání ventilujete. Jste nervózní, budete bojovat s nervy celý život a úspěch vašeho boje závisí do značné míry na vašem duševním tréninku. Pokud se soustředíte na nějaké studium nebo záměr a plně se mu budete věnovat, zjistíte, že vaše nervozita zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Ale pokud se poddáte intimní, osobní stránce svého života a všem malicherným problémům, které vaše citlivá povaha horlivě absorbuje, budete nervóznější stále víc a víc.

Máte velkou potřebu míru, klidu a stability, a proto byste si měli zařídit útulný domov, jakmile to bude možné, a držet se ho, přestože si pravděpodobně dokážete vymyslet tisíce důvodů, proč byste to neměli dělat. Ale opravdu potřebujete stabilitu domova, a měl by to být spíše váš domov než domov vašich rodičů. Pokud emocionální stránka vaší povahy není usměrňována buď intelektuálním tréninkem, nebo příznivým domácím prostředím, nebo oběma vlivy, budete pravděpodobně dělat chybu za chybou. Jakmile se s těmito věcmi vypořádáte a nebudete muset tolik myslet na osobní problémy, žasnete, jak hluboké radosti jste schopni.

S určitými aspekty se může objevit značná nervozita a napětí, zmatek a vnitřní nesoulad. Spoléháte se sami na sebe s jistým defenzivním trváním na nezávislosti, v případě potřeby se o sebe postaráte v obchodním světě nějakým nezávislým způsobem práce nebo něčím, co vyžaduje rychlost, pohotovost a cit pro lidi nebo slova, to spíše než soustředěné úsilí. Jste nesmírně přesvědčeni, že vaše názory jsou ty správné, a jakmile si myslíte, že jste vycítili podstatu věci, osoby nebo problému, nemůže vám toto přesvědčení nikdo vzít. Je to téměř, jako byste měli nebo si mysleli, že máte magickou intuici, jíž neomezeně důvěřujete. Proto vás těžko někdo oklame, jelikož máte zvláštní dar vycítit úmysly jiných. Byli byste dobrými detektivy, kdyby vám nevadila mravenčí práce v terénu, protože dokážete být velice bystří, když je potřeba, a vyznáte se ve všech spletitostech, jimiž se lidské bytosti navzájem klamou.

Možnosti pro tuto kombinaci Slunce a Měsíce jsou neomezené a je možné, že dojdete daleko díky soustředění a duševnímu rozvoji.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »