Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Štíru - Luna v Kozorohu

Slunce ve Štíru + Luna v Kozorohu


Charakteristika

Vaším výrazným rysem je nezávislost - lhostejně přehlížíte názor veřejnosti na váš soukromý život a kriticky posuzujete, co od vás veřejnost očekává a požaduje, tak-že jste rozporuplnou osobností, ať se pohybujete v jakékoli sféře. Rozsah vašeho vlivu může být velmi široký, protože máte realistickou ctižádost a budete žádat uznání za své nadání. Jste pionýrem v myšlení i vlivu a víte, jak vyjadřovat svůj názor a zájem s naléhavostí a odvahou. Jste vášnivým zastáncem toho, co je správné, přítelem pronásledovaných - jakýmsi obviňujícím andělem, uvědomujícím si morální a sociální hodnoty a dychtícím vtisknout své představy každému, kdo vám přijde na dosah.

V hádkách jste logičtí, rozumní a spravedliví, ale pevně hájíte své názory; nelze vás lichocením ani přemlouváním odvést od názoru, který považujete za správný, ale jste přitom velmi přístupní logice, a uznáte stanovisko druhého, pokud v sobě nemá nic, co byste považovali za nečestné. Pokud ho považujete za nečestné, neváháte to svému protějšku říct. Navzdory své nezávislosti máte spravedlivou úctu ke společenským zvyklostem a neuděláte nic, čím byste urazili dobrý vkus - pokud to dokážete. Jestliže si musíte vybrat, zda budete žít soukromý život podle svého, nebo uspokojíte očekávání veřejnosti, pak je názor veřejnosti až na druhém místě. Citově jste upřímní, čestní, věrní a vášniví. Sexuální život je pro vás velmi důležitý.

Toto je mocná polarita a sjednocuje osobnost směrem k úspěchu, jehož rozsah je určován výše uvedenými čísly, ale který se pravděpodobně projeví v cílevědomosti a podnikavosti v každém případě.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »