Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Panně - Luna v Blížencích

Slunce v Panně + Luna v Blížencích


Charakteristika

Vaší silnou - i slabou - stránkou je síla rozumu. Silnou A stránkou je proto, že jste racionálně založení, dokážete věci analyzovat a chápat detaily a vzájemné spletitosti. Slabou stránkou je proto, že v důsledku zaujetí duševními záležitostmi budete pravděpodobně zanedbávat citovou stránku svého života, která se nicméně projeví a způsobí vám problémy. Věříte v rozum a v citových prožitcích jste zmateni a ochromeni.

Jste spíše sentimentální než romantičtí nebo vášniví a v lásce spíše nerozhodní nebo proměnliví. Nejste soběstační, ale přesto se nechcete vázat na jednoho člověka, přestože to uděláte, může vaše kritická povaha omezovat lásku tím, že budete hledat chyby. Jste zřejmý intelektuální aristokrat, trochu pohrdáte muži a ženami, jejichž rozumové schopnosti nebo zběhlost se nevyrovnají vašim. Vaše přizpůsobivost vám pravděpodobně vynese jistý úspěch, protože jste svědomitý student i pracovník, a největších úspěchů dosáhnete v individuálních, nebo nezávislých druzích intelektuální činnosti, stejně tak jako v umění.

Dychtíte po pokroku, oportunisticky využíváte každé vhodné příležitosti a ne vždy se chováte ohleduplně k tomu, kdo se vám staví do cesty. Jste ovlivnitelní, ale vaše reakce jsou trochu chladné, máte spíše intelektuální než romantické sklony, protože váš rozum se vždy chová jako přísný soudce. I když jste v rozumových záležitostech možná nestálí, impulzivní a nezávislí, nenecháte si svými city brát půdu pod nohama. Jste trochu nevyvážení v duševním směru a jevíte se „hodní", protože nemáte příliš velkou touhu vítězit - zůstáváte na vyšlapaných cestičkách, protože postranní stezky vás nelákají. Musíte si dát pozor, aby příliš mnoho psychické práce ve vás nevyvolávalo nervozitu - „samá práce a žádné hry..."

Počítejte s tím, že se můžete stát knihomolem na úkor svého tělesného i citového blahobytu, proto potřebujete cvičení, odpočinek a relaxaci, které vám pomohou zajistit nesmírnou vnitřní harmonii.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »