Slunce v Býku + Luna v Býku


Charakteristika

Tvrdohlavost, která z vás činila značně problémové dítě, se postupem času změní ve značnou rozhodnost a logičnost, což vám dodá neodolatelnou moc nad lidmi a vaším prostředím. Pohotově přejímáte zodpovědnost a vaše ramena jsou dost široká a schopná nést téměř každý náklad. Dobře chápete - lidi, umění, obchod - a máte fixní ideu o své vlastní ceně a schopnostech, což značně působí na druhé. Nadřízeným a lidem, kteří vás mají řídit, to od začátku imponuje, a až se sami dostanete do vedoucího postavení, bude to imponovat i vašim podřízeným. Víte, jak přijímat rozkazy, ale pouze díky svému prozíravému přesvědčení, že cesta k tomu, abyste jednou mohli dávat rozkazy, vede přes jejich ochotné přijímání. Vaše úcta k autoritám je založena na rozhodnutí stát se časem také autoritou. Přesto jste dobří podřízení, až na to, že pokud si šéf nedá pozor, získáte nakonec jeho post. Nejste bezohlední, ale tvrdohlaví, a přestože jste loajální, pravděpodobně nebude vaše loajalita překážet vašemu postupu. Jste vášniví a vřelí milenci, ale současně i velmi panovační.

Je-li jakýmkoli způsobem dotčena vaše hrdost nebo city, jste tvrdohlaví, podráždění a vztekáte se jako malé děti, zatímco v neosobních záležitostech dokážete být trpěliví, klidní a logičtí s téměř Machiavelliho objektivitou. Jste mírně ironičtí diplomaté, což vyhovuje vašim protivníkům, ale nakonec se stejně prosadíte, a nevadí vám, že na to musíte dlouho čekat. Proto je pravděpodobné, že díky trpělivosti, pozemskosti a velké energii budete úspěšní ve kterémkoliv oboru, jaký si vyberete pro své životní poslání.

Pokud chybí aspekty ke Slunci nebo k Měsíci, máte sice dostatečné schopnosti, ale zároveň i obtíže se získáním širšího uznání. Vaše velké nadání a přitažlivost bude mít nejlepší naděje se projevit, pokud budete jednat, myslet a hovořit z objektivního a nestranného hlediska, protože pod vlivem citového nebo osobního vzrušení se vaše energie rozplyne ve zlobě, tvrdohlavosti a popudlivosti. Nechovejte v sobě zášť - stráví vás. Vysmívejte se svým nepřátelům, ale nechovejte k nim nenávist, nebo se snažte vymyslet způsob, jak si s nimi vyrovnat účty. Vyznávejte velkodušnost, objektivitu a nestrannou logiku a bude jen málo výšin, jichž byste nemohli dosáhnout.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »