Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vahách - Luna v Rybách

Slunce ve Vahách + Luna v Rybách


Charakteristika

Vašimi silnými stránkami jsou rezervovanost a plachost, protože díky samotě a nevýbojnosti si vybudujete sílu a vnitřní rovnováhu; ta když se projeví navenek, propůjčí vaší osobnosti zvláštní šarm, který vychází z vaší rezervovaností. Jste společenští a schopni získat si značnou popularitu, ale ať jste jakkoli šarmantní a půvabní, lidé cítí, že v sobě máte zákoutí, do nichž nevidí, a obklopuje vás aura tajemství, která znásobuje vaši zajímavost. Jste citliví, romantičtí, spravedliví a upřímní. Jste schopni chápat abstrakce a spletitosti, duševně i citově, a umíte se jevit velmi pochopitelní a průhlední, zatímco ve skutečnosti jste třeba velmi rafinovaní a komplikovaní. Dokážete odhadnout téměř každého, protože jste rozený diplomat nebo detektiv. Spletité cesty jsou pro vás přímé a při své nesmírné poctivosti dokážete vycítit darebáka na kilometr a případně ho i vystopovat.

Jste spíše intuitivně než rozumově založení a znalosti soustřeďujete spíše pozorováním než zaníceným studiem. Studujete lidskou povahu a se znepokojující přesností znáte své spoluobčany. Rouškou romantiky nebo dobrodružství vás ovšem mohou oklamat. To se může stát, když nedůvěřujete svým předtuchám, protože pokud se řídíte hlasem svého srdce, pravděpodobně nenaděláte příliš mnoho chyb.

Toto je postavení, které vám vynese značnou prestiž díky jednání se širokou veřejností a které vás upozorní na důležité momenty, ať už budete kdekoli. Máte neobvykle proměnlivou osobnost. Dokážete v minutě přejít z upovídanosti k tajnůstkářství nebo podlehnout mrzutosti, která může být velmi nebezpečná pro mír ve vaší duši. Bytostně pociťujete bolesti světa a nesrovnalosti vás deprimují. Milujete spravedlnost, svobodu a rovnoprávnost.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »