Slunce ve Lvu + Luna ve Střelci


Charakteristika

Jste odvážní, kurážní, stateční, temperamentní. Vaše vitalita a rychlost strhává ostatní; bezpochyby jste byli předčasně vyzrálým dítětem a vždy jako byste emocionálně - a možná i místně - sami sebe o několik kroků předstihovali. Toto postavení dodává vášeň pro cestování, nadšení pro pestrost, novoty a vzrušení, což z mužů činí stoupence Štěstěny a ženám přináší romantické lásky v nebývalé velké a časté míře. Máte úžasnou vnitřní energii, výraznou představivost, působíte přitažlivě na druhé, a pokud dokážete zkrotit svou vášnivou povahu a využít ji ke konstruktivním účelům, neexistuje nic, co byste nedokázali. Ale vlastní oheň vás často spaluje až do základů, a přestože hoříte oslnivým světlem, příliš dobře si s ním nesvítíte na cestu. Pravděpodobně budete proplouvat životem spíše díky tomu, co jste a jací se zdáte být - stateční, šarmantní a nadšení, než díky tomu, co znáte nebo co dokážete.

Potřebujete především sebekázeň; ač máte velkou schopnost okouzlovat ostatní svojí výraznou osobností, pokud nesoustředíte vnitřní energii na nějaký cíl, záměr, ambici, budete pravděpodobně poletovat jako kometa, která je sice nádherným, ale neužitečným nebeským poutníkem. Jste báječný milenec, dokud jste vedle svého partnera, ale obvykle vedle nikoho nepobudete dlouho. Hlavně se potřebujete usadit, soustředit se na nějakou práci, manželství, záměr, činnost, a to silou vůle, než si vaše energie na toto pomyšlení zvykne.

S určitými aspekty je nebezpečná nadměrná romantičnost a nutnost hlídat psychiku, přičemž nervózní postoj vůči milostným záležitostem způsobuje problémy. Může se také objevit značný sex-appeal a nepříliš velká stálost v lásce, což pramení z posedlosti nezávislostí. Ve kterémkoli případě je nezávislost vaší slabou stránkou a lze z ní učinit silnou stránku pouze díky striktní sebekázni.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »