Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Kozorohu - Luna ve Vodnáři

Slunce v Kozorohu + Luna ve Vodnáři


Charakteristika

Máte v sobě pevnou rozhodnost, která se projevuje ve světě obchodu nebo profesionálních záležitostí a dovede vás daleko. Dobrá zdravá úcta k sobě a vlastnímu talentu vyžaduje úctu druhých. Pokud je toto polarizováno určitými aspekty, dychtíte po slávě a pravděpodobně jí v té či oné míře dosáhnete. I bez těchto kombinací máte značnou vnitřní hnací sílu, která vás unáší kupředu. Jste konvenční, věříte ve status quo, toužíte se scházet s těmi správnými lidmi a bydlet v té správné části města, a ani váš dobrý obchodní úsudek vám nezabrání žít občas nad poměry, ale pravděpodobně vám to nezpůsobí žádné potíže, protože máte dobrý společenský kredit.

V intelektuální oblasti jste praktičtí, znalosti pro znalosti vás nezajímají a budete dobrý student, dokud se budete učit něco, v čem budete spatřovat praktickou výhodu. Jste oportunisticky student po celý život a budete vynikat v odborné škole spíše než v obecně pojatých studiích. Podobně i v ostatních oblastech života vás bude zajímat cokoli, co můžete využít - lidé, kluby, setkání a podobně, protože ať je vaše ctižádost zaměřena obchodně nebo společensky, vždycky stojí v popředí vašeho zájmu.

Citově se dokážete velmi angažovat, ale tato intenzita nebude pravděpodobně zaměřena na někoho v nižším společenském nebo finančním postavení. Váš klid a inteligence z vás činí obdivuhodného a tolerantního manžela a druha, pokud ovšem není omezována vaše nezávislost. Co vám chybí na vášni, to nahrazujete stálostí. Neodchýlili byste se ze své cesty kvůli lidem, které považujete za hloupé nebo neužitečné, a vaše diplomacie se pravděpodobně v přítomnosti hlouposti hroutí. Vaše hrdost je značná a pravděpodobně bude spíše založena na vašich schopnostech, výkonech a záměrech než na společenské prestiži, protože i když trváte na tom, abyste měli kolem sebe ty správné lidi, trváte i na tom, že vaše hodnota musí být dokázána.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »